Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig, hányadik hétig mászkál...

Meddig, hányadik hétig mászkáltok el otthonról? Nem a kötelező dolgokra gondolok, orvos, ovi, iskola, hanem "csavargásra".

Figyelt kérdés
3 éves a lányom, ahol mi lakunk, semmi sincs, ezért be szoktunk hévezni az Őrsre, az félórás út és ott programozunk. A lányom nagyon imádja, de én már nem merek ilyen utat vele bevállalni, 36+2 vagyok. Leginkább attól félek, ha valami van és mondjuk mentőt kell hívni vagy akár taxit, mi van olyankor a gyerekkel?
2011. júl. 26. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még a szülés napján is mászkáltam, mondjuk hála istennek pont otthon voltam amikor megindult a szülés. De ha nem így lett volna akkor sem kell kétségbe esni. Ilyenkor nyugodtan hívj mentőt, taxit akármit. Hívd fel telefonon a férjedet, szüleidet stb.akik biztosan elmennek a kislányért ha veled van éppen.
2011. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 perces fájásokkal a 13 hónapos nagyfiammal plázáztam 39+5 hetesen. (Az első szülést indították, így nem voltam benne biztos, hogy a szülés indult be, vagy csak jóslófájást érzek.)
2011. júl. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A szülés megindulásásnak a napján még nagybevásárlást tartottunk, műszaki cuccokat vettünk, sokat sétáltunk, kocsikáztunk. Estére hazaértünk, éjjel elfolyt a magzatvizem. Eszembe se jutott, hogy ne menjek sehova, mert bármikor szülhetek. Bőven elég az, hogy most nem mehetek sehova, amíg meg nem nő egy kicsit a lánykám.
2011. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mentemmég A szülés napján is. Ha netán mentő kell akkor sem fogják otthagyni a lányod. Ő is megy veled, a kórházban meg gondolom már várni fog az apuka vagy más, aki vigyázhat rá. Te most komolyan nem akarsz még 3-4 hétig kimozdulni? Csak terhes vagy nem beteg!
2011. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nyilván nem ülök itthon, egyedül nyugodtan mászkálok, eleve kórházba, dokihoz kell járnom, én úgy értettem, ha nem volt mindenkinek világos, hogy a lányommal együtt nem merek.

Mikor a lányom született, előtte még én is csomót mászkáltam.

De a férjem mire el tud jönni munkából meg odaér, az elég sok idő.

2011. júl. 26. 09:57
 6/10 anonim ***** válasza:
szia.ha veled van és ugy indul a szülés figyelni fognak rá is :D viszed magaddal és oda megy érte valaki
2011. júl. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ha otthon vagy vele egyedül, s megindul a szülés, akkor is magaddal kell ugyanúgy vinni a korházba , ez nem gond, a mentősök megértik ( mentőzöm) - vagy nagyszülőkkel laktok?
2011. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is még aznap is mászkáltam (csavarogtam) még a kedvenc helyemen ittam egy kv-t....

A másodikkal se fogok másképp cselekedni!Az én lányom 19 hós, de meg is őrülne ha nme mehetnénk! :)Most költöztünk kertes házba, de már az udvar is kevés neki:)


Menjetek nyugodtan :) Ha mentő/taxi kell megy veled Ő is! :)Téged gyorsan felvesznek a szülőszobán és utána lehet is veled, aztán valaki csak odaér érte! :)

Légy laza, és higgy benne, hogy a kicsi alkalmazkodik már bent is a Ti megszokott életetkhez, és akkor jön mikor nyugi béke van, nem útközben :)

Minden jót, könnyű szülést!

2011. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyszülőkkel lakunk, velük szokott lenni, ha én megyek valahova, és szüléskor is velük lesz, valamelyikük mindig itthon van.

Az megnyugtató, hogy a mentősöknek ez nem gond, én azt gondoltam, hogy nekik ez nagy teher és ezt akár ki is mutatják.


Köszi a válaszokat!

2011. júl. 26. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! 36+4 napos vagyok és mi most vagyunk a költözés kellős közepén és a XIII. kerületből költözünk a XVII.-be. Én bkv-val járok ki segíteni délután páromnak (ő ott dolozik kint). Ha van elég erőd nyugodtan mászkálj!
2011. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!