Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos baba állandóan a...

13 hónapos baba állandóan a lámpát kapcsolgatja, normális ez?

Figyelt kérdés

Kedves anyukák, saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy látott e már valaki ilyet babánál.

Kisfiam most lesz 14 hónapos és már elég régóta tudja hogy mire való a lámpa kapcsoló és reggel miután felébred az első dolga hogy fel kapcsolja. A házban levő összes kapcsolóval gyakran csinálja, kapcsolgatja őket, illetve ajtók nyitogatasa is kedvelt nála. Monoton viselkedés és aggódom. Egyébként jól eljatszik bármivel, szereti a játékait is, könnyen le köthető baba.



#baba #14 hónapos #monotonitás #lámpát kapcsolgat
2021. ápr. 25. 15:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
84%
Ezt én se értem hogy éri el, nálunk olyan 150 cm magasan van a kapcsoló, ha 90 centis égimeszelő is a gyerek akkor se érné el.
2021. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi fura nincs benne, az én lányom is kapcsolgatta.
2021. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is folyton ezt csinálja. Szerintem normális. Nyilván tetszik nekik hogy váltakozik a világos és a sötét.
2021. ápr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ajtókat nem éri el

De ami kapcsolót elér nyomkodja

Villanyt, amit elér.

Mosogatógépet

Mosógépet is sajnos ha az ajtót elfelejtem becsukni.

De a játékokat is tekergeti, nyomkodja

Játékkonyhán pl

2021. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
#11 Férjem villanyszerelő, a legtöbb házba direkt 90 centire rakják a villanykapcsolókat, hogy gyerekkompatibilis legyen. Nálunk is így van.
2021. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem láttam ilyet, mindenhol 1.50-1.60 magasan látom csak. De elhiszem.
2021. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát,

első gyerek mellett így elég megnyugtató hogy más kicsi is csinálta. Most direkt meg mértem és 98-100 cm re van a kapcsoló a földtől ( régebbi házban lakunk) és így pont eléri ha nyújtózkodik érte, mert egyébként korához képest nagy fiú.

Köszönöm

2021. ápr. 25. 22:23
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

16

Én se láttam még ilyet 😁

2021. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
45%

Kedves “biztos autista ezt vartad?” Fejezd mar be h minden olyan kerdesnel ahol aggodnak az autizmus miatt odabofogod kb ugyanezt a mondatot😃 ertjuk neked nagyon szar autosta gyereked van nagyon sajnaljuk de ne masokon vezesd le a feszkot. Azt meg elo ne add megint h az autizmus nem is rossz es vannak ennel sokkal rosszabb betegsegek is. Oke koszi de gondolom ha valaszthatnal te is egeszseges gyereket szeretnel es nem ezt a sorsot szannad a gyermekednek?

Hagyd mar abba

2021. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
14.-essel ertek egyet, nalunk is mindketto kapcsolgatott mindent, amit elert. Kattan, pruntyog, vilagit, imadnak mindent. :)
2021. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!