Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fajta tápszert próbáltál...

Hány fajta tápszert próbáltál ki mire megtaláltad a megfelelőt?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran szabad váltani? Ha pl 2 nap után látom, hogy nem jó a babának akkor gondolom válthatok, nem kell megvárnom amíg rosszul lesz tőle
2021. ápr. 26. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Semennyit. Inkább szoptattam.

2 hétig nem tudtam, amikor kijöttünk a kórházból, minden nap beszéltem szoptatási tanácsadóval, így nagy nehezen sikerült szoptatnom.

Addig napi 8-9x fejtem és azt kapta.

2021. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
7 félét, de mindig visszatértünk a 3.-ra, pedig az sem volt tökéletes. Volt amelyiknél egyből látszott, hogy nem jó, volt olyan, aminek adtunk pár napot.
2021. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Minek válaszol szopatásnáci tápszeres kérdésre, nem értem..


Kérdező, mi először a milumil ha starttal kezdtük, de rettenetesen habzott, így visszabukta szegénykém. Aztán mikor elfogyott kapott beba ha startot, ettől nem volt gond, csak a széklet lett nagyon büdös zöld. Brendonban ajánlották a hipp combiotik tápszert, ez lett a legjobb. Széklet, súlygyarapodás rendben, pocak rendben, hasfájása sem volt, szóval nekünk a 3.vált be. De mindegyikből elhasználtunk 2 dobozt, kb 2 hét alatt.

Hogy érted, hogy rosszul lesz tőle? Melyiket kapja?

2021. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Koraszülött tápszer után az 1. bejött, Supreme. De 2 hétig fájdogált a pocija tőle, aztán elmúlt. Junior italnál viszont csak a 3. jött be, az első kettőt elutasította.
2021. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Igaz, en mar 1 eves kora után adtam tejesitalt, aminek a neve mostmar anyatej kiegészítő tápszer.

Milupa nem jott be, majd a milumil lett a nyerő. Szóval mi osszesen kettőt próbáltunk.

2021. ápr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Már az első jó volt amit a születésekor felírtak neki
2021. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Beba termékek közül legalább 3 félét.Nagyon rá volt kattanva a védőnő,mintha aranyat itatnék a gyerekkel..

Majd jött egy helyettesítő,ő már milumil terméket ajánlott,mert refluxos lett a baba.

Nem ért semmit,ugyan úgy vissza büfizett folyamatosan szinte mindent amit megevett,fogyni kezdett.Kutakodtam az interneten refluxos babáknak való tápszerért és megtaláltam a humana babyfit tápszert.Ezt használtam majdnem egy éves korig.

Egy éves kortól milumil vaníliás tejital.

2021. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
2 honaposan lett tápszeres. Milumil 1es tápszert kapott. Halistennek nem volt gondunk vele azóta se.
2021. ápr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!