Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Október végén születendő...

Október végén születendő babának miből mekkora ruhákat érdemes venni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 27. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát a gyakorikerdesek válaszadóinak a többsége szerinte 56-62-es ruhákból "semennyit", vagy 3-4 darabot maximum, mert azt úgyis kinövi a gyerek. Ezzel szemben a lányunk 2 hónapos koráig 56-os méretet hordott és 3-4 darab szettnél fogtam volna néha a fejemet, hogy mit adjak a gyerekre...
2021. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

56-62 méret

Body, rugdalózó, nadrág, hosszúujju felső, pulcsi, kardigán, hálózsák(alvózsák), overall(kinti), pléd, meleg zoknik, harisnya, sapi - meleg és vékony, kesztyű.

Az 56os méretet gyorsan kinővi, kb egy hónap, így a kinti cuccokat inkább 62esbe vegyed, persze ha megengedhetitek magatoknak az megint más

2021. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Az én fiam is október végi volt. 56-os ruhákat vettem neki, de a legöbb nagy volt, így születése után férjem vett 50eseket is. Vettem egy 62-es, viszonylag nagy, meleg plüss "maciruhát", az volt az első kinti ruhája.

Mondjuk javát a H&M-ben vettem, ott elég nagy a méretezés.

3710 g volt a baba.

Szerintem meleg ruhákból ne vásárolj be nagyon, majd ha megszületik, meglátod, hogy növekszik. Kár a téli viseleten gondolkodnod.

2021. ápr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én október elején szülök.

Kb 10 body (rövid is hosszú is)

Kb 10rugdalózó

Van vagy 10nadrág

10 pulcsi

Aztán vastagzoknik

Sapka

Kinti "maciruha"

Télre overálunk is van

Harisnya


És 56-62es méretek.


Fiam 3.5kg-al született, rá az 56 kb 1 hónapig volt jó.

2021. ápr. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56-ost is érdemes venni, lehet csak 1 hónapig jó, de a többi méret is csak 1-2 hónapig lesz jó rá. Az elején csak rugdalózót hordott, body-t csak akkor adtam rá, ha mentünk valahová. Overáll helyett bundazsákot és egy szabadidő overállt vennék inkább, mindig izgultam, hogy a merev anyagú overáll nem nyomja-e a lábát ahogy az autóshordozóban be volt csatolva. Ha újra szülnék vennék neki egy pólyát is, úgy könnyebb tartani, pl. szoptatás közben.
2021. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!