Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes szoptatós párnát...

Érdemes szoptatós párnát vennem születendő babámnak? Ha használtan veszek az ugyan olyan jó, mint az új?

Figyelt kérdés

azt hallottam a használt szopis párnából kikell cserélni a gyönygöket, amivel felvan töltve.

Ez igaz?

hol vegyek használtan? hogy tudom tiszítani, lehet mosni?


2009. nov. 18. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tisztítani, de nekem nem vált be, óriási, kifli alakú, puha volt. Ez függ a babától, a szoptatós póztól... én akkor venném meg, ha szükséges, előre nem.
2009. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem vált be. Amúgy én újonnan vettem a szopipárna.hu oldalról, és elég jó áron volt.
2009. nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt gondolom, mint az első. Minden gyerek és minden anyuka is más. Nekem nem volt szoptatós párnám, mert tuti nem tudtam volna használni, mivel olyan pózban szoptattam, amihez nem kellett. Szóval szerintem is szüld meg a babát és majd meglátod, hogy kell-e egyáltalán, mert gyakorlatban minden más. Én minden pózban, állva, ülve, de leggyakrabban fekve szoptatok. Soha nem kellett párna, engem kifejezetten zavart volna.
2009. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én innen rendeltem párnát, mikorgyöngyöset, és nagyon szuper. Imádja a kisfiam is. nagyon jó minőség, sokkal jobb, mint a barátnőmé, aki a Brendonba vette.
2009. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
[link] Bocsi, a link lemaradt:)
2009. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az ikreknek vettem,és létfontosságú volt,anélkül nem tudtam volna egyedül,egyszerre szoptatni őket.És terhesen nem tudtam volna rendesen aludni nélküle.:))
2009. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be. A korházba bevittem, ott használtam de itthon már sima párnával szoptatok. Nekem a szoptatós párna tök kényelmetlen, állandóan nyomkodnom kellett hogy egyenletesen legyenek benne a granulátumok. És nem fért bele a fotelbe sem amiben szoptatok.
2009. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes terhesen vettem meg. Nekem nagyon jó volt, mikor elkezdett fájni a combcsontom a végefelé, csak azzal tudtam aludni, ha a lábam között volt támasztéknak. Nem kifejezetten rendeltetés szerűen használtam, mert nem etetésnél, hanem alvásnál használtuk. A baba abba aludt, mert olyan volt, mintha ölbe lenne és menyugodott benne. Én a teszveszen vettem 3000.- ért újat.
2009. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bevált.Kényelmesen tudtam szoptatni, a lányom is szereti.Kismamiként is jó volt használni.

Az enyém is használt annyi hogy a barátnőmé volt, de huzatot is cseréltem rajta.Rendszeresebn tudom mosni így.

2009. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be, de apuka azon eteti, mert nem nem szopizunk, ő nagyon szereti
2009. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!