Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekorvosnál más kisbabája...

Gyerekorvosnál más kisbabája is ordít?

Figyelt kérdés
13hónapos a babám elviszem oltásra vagy vizsgálatra úgy üvölt alig tudja megvizsgálni a doktornő.Lefogni alig tudjuk általába úgy vizsgálja,h.én fogom.Másnál is volt így? Már előre félek mikor vinnünk kell.
2021. máj. 3. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%

Egy éves kor után nem kisbaba, hanem kisgyerek.


Egyik gyerekem se ordított soha az orvosnál, igaz, nem is ijesztgettük öket orvossal, injekcióval meg egyebekkel.

2021. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
:) nem.ijesztgettem a kisfiam ,mégse boldog ha menni kell.Kifejezetten sírós.Nem jó élményei vannak szerintem ez normális.
2021. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szerencsére csak akkor kell mennünk, ha oltást kap, elég rossz élményei vannak, már a folyosón sírni kezd. A 15 hónapos oltásnál inkább le se mérték a súlyát és hosszát, csak most a 18 hónaposnál.
2021. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
A lányom kétéves és amint belépünk az orvosi szobába, ordít. Soha nem ijesztgettük orvossal, sőt mostanában kezdett doktorost játszani. Nála inkább azóta van ez, hogy egy évesen ki kellett mosni a könnycsatornáját és ott szegényt nagyon megkínozták.
2021. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A 9 hónaposom is ordít, pedig csak a kötelező státuszokra meg oltásokra vittük a rendelőbe (védőnő és gyerekorvos egy épületben vannak). Gondolhatod, hogy nem ijesztgetem orvossal, még ha akarnám se értené :D


Egyszerűen csak rossz élmény neki, hogy ott folyton szurkálják, lefogjuk, méregetjük, ilyenek. Emlékszik rá, hogy neki ott kellemetlen, és ezért sír. Más eszköze még nincs az ellenkezésre, meggyőzni érvekkel meg nyilván nem tudom.

2021. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kislányom 16 hónapos,épp egy hete kapta meg a Barányhimlő elleni oltást


Katasztrófa


Már a lépcsőn elkezd szipogni,mikor felérünk,hallja,hogy sír a többi baba,gyermek...és kész,vége


Csak sír,csak sír,nem tudom egyszerűen megnyugtatni,nem tudom elterelni a figyelmét


Mérlegeléstől is fél,de mikor lefektetem,hogy megnézzék hány cm akkor már szinte torka szakadtából üvöltve sír


Olyankor várunk egy picit,és behivnak


Doktornő nem tudja meghallgatni a tüdejét,a kis szivét mert nem engedi,ellöki doktornő kezét


És jön az oltás,kezét lábát lefogni,és öltözés végéig sír


Mikor már ráadtam a ruhát,abbahagyja,és mosolyogni kezd a védőnőre,sőt integetett a dokinőnek


Épp beszéltük,hogy tudják,hogy mi következik


Félek már előre a 18 hónapos oltástól



Alapjáraton nagyon nyugodt,kiegyensúlyozott kislány,barátságos,mindenkinek integet,puszit dob


Ez van,el kell fogadni,hogy ők ilyenek,nekünk meg higgadtnak kell maradni,mert csak mi ránk számíthatnak

2021. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Első nekem Ő még sokáig a babám lesz.Köszi az okoskodást.

Amúgy meg hiába is mondanám,h.orvoshoz megyünk nem értené ijesztegetésről nem is értem mért beszélsz..Na mindegy

2021. máj. 3. 16:00
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a többieknek!🥰 Igen biztos rögzült nála,h.itt történt valami akár illatok is.Folyosón semmi sírás meg utána sem csak ahogy belépünk a doktornőhöz hát nálunk sem mondhatom,h.könnyen vizsgálja😕.
2021. máj. 3. 16:03
 9/18 A kérdező kommentje:

Az elterelni próbáltam én is meg doktornő is annyira aranyos de esélytelen olyankor ,ugyan ez nálunk is mikor felveszem nincs gond.

Biztos hozzá vannak szokva,h.sok baba sír,de igy tényleg nehéz nekik normálisan átvizsgálni.

2021. máj. 3. 16:07
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt egy időszaka, amikor meglátta a dokinkat, és már ordított. De elmúlik, most 5 éves a fiam, és már jó ideje "haverok" a doktor bácsival, nincs semmi gond, ha mennünk kell.
2021. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!