Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar büfizni 2hónapo...

Miért nem akar büfizni 2hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Van, hogy akár félórát is tartom mégsem büfizik. Nektek mindig büfizik a babátok?
2021. máj. 4. 05:28
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Tartsd úgy, hogy a feje a válladon legyen, azaz a nyelőcsöve közel függőlegesen legyen. Kissé veregesd a hátát, vagy nyugodtan csipkedd, attól kissé kifeszíti magát és jobban szabaddá válik a nyelőcső a levegő számára.
2021. máj. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem büfizik hát nem. Semmi baja nem lesz tőle. Lehet csak nem nyelt levegőt. 🤷 Az én fiam is ilyen volt.
2021. máj. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem kell neki.
2021. máj. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig büfizett, fél óra után ha nem kell neki, hát nem kell
2021. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem nem büfizett 2 hónapos koráig egyáltalán. Cserébe bukott és hasfájós volt. 2 hónapos kora körül kezdett el "megtanulni" büfizni, azóta jobb a helyzet.
2021. máj. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Én megszoptattam a lányom, ő jóllakott, elaludt a mellemen, és tettem le aludni.

Csak akkor büfiztettem, ha ébren volt.

Sosem volt ebből probléma, mert nem büfizett sokszor ébren sem.

2021. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

Sosem büfiztettem a fiam. Cicin elaludt, azt ment az ágyába.

Ha nem aludt el sem kellett neki sosem.

Sosem volt se hasfájó, se semmi baja nem lett tőle

2021. máj. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!