Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben irigy rád a családban...

Miben irigy rád a családban vagy ismeretségi körödben lévő többi anyuka?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt még 6 hetes a kisfiam, amikor már átaludta az éjszakát. Még a dokink is mondta, hogy "Anyuka, tegye össze a két kezét! A körzetembe tartozó gyerekek még 9-10 hónaposan is felkelnek éjjel!"

Egyébként mostanában meg arra "irigykednek", hogy inni sem kér tőlem, kiszolgálja magát.

Azért nem mondanám, hogy "irigység" ez, csak mindig mondják, hogy milyen jó nekem...

2010. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
:-) Azt hiszem nekem a kapcsolatom miatt irígyek, legalábbis már többször megjegyezték de jó dolgom van, meg hogy milyen szerencsés vagyok. 30 éves vagyok, 15 éve együtt vagyunk a férjemmel, a mai napig nagyon szeretjük egymást,soha nem voltunk még külön egy napot se. Másfél éves a kislányunk, az apukája nagyon sokat foglalkozik vele, imádják egymást, szóval minden szép és jó.
2010. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is a kapcsolatomat irigylik. Nagyon sokat segít a férjem itthon, nekem szinte csak a kislányunkkal kell törődnöm.
2010. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nállunk arra, hogy milyen jól megvagyunk a férjemmel nállunk már a harmadik jön pedig tök fiatal vagyok.. Nálluk még egy sincsen..

(Főként ezért)

Meg, hogy fiatal vagyok mégis nagyon jó anyuka, a gyerekek mindig hozzám hasonlítják őket.... Nállunk itt kint zek mennek most

2010. aug. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Én nem mondanám, hogy irigyek,de nálunk is az van mint Banyucinál, hogy a fiam nagyon hamar,két hónapos kora óta átalussza az éjszakát a mai napig és erre sokan irígyek, de nem rossz értelemben.11,5 hónapos a fiam,egyelőre sem a fog,sem a mozgásfejlődés nem zavarta meg az éjszakákat.Én nem vagyok irígy senkire,örülök, ha másnak ügyes a babája még akkor is ha ügyesebb az enyémnél.Az egyik ebben, a másik abban ügyesebb.Csak arra vagyok irígy, de az is csak jó értelemben, akinek jó evő a babája, nekünk meg ezzel van gond.
2010. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Esetemben is az alvás kapcsán "irigyek" rám. Kislányom is úgy 10 hetes kora óta átalussza az éjszakát, este 9-től kb. reggel fél 8-ig. Volt már olyan eset is, hogy nekem támadtak, hogy biztos hazudok.... na azóta nem merek nagyon válaszolni, ha valaki megkérdezi, hogy kislányom milyen alvó....
2010. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
A férjemre, aki imád minket és sokat segít. Ne tudd meg, hogy néznek ránk anyukák, amikor elmegyünk úszni, ő pancsol a lányunkkal, én iszok egy kávét... de nem látják, hogy amúgy milyen sokat vagyunk egyedül. Mindenünket irigyelnek, mert az emberek ilyenek. Amikor még csak egy 20 éves kocsink volt, volt aki azt is szóvá tette.... csak két dolog határtalan: az emberi butaság és irigység. Evvan.
2010. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
10:49 vagyok, 10:57 nagyon nagy igazságot írt le, bár mondhatják sokan, hogy közhely, de nagyon-nagyon igaz. Én is éreztem már, hogy adott szituácikókban majd megöl néhány anyuci a szemével, mikor a játszótéren ülök a padon, iszom az üdítőm, férjem meg hintázik, vagy homokozik a kislányunkkal. De ugyanez igaz a lakóhelyünk, a kocsink stb. kapcsán, hogy hova megyünk nyaralni, milyen babakocsink van, és még tényleg estig sorolhatnám. Annyira gonoszan irigyek az emberek, hogy az félelmetes. A többség nem bírja elviselni, ha a másiknak (legalábbis a saját megítélésük szerint) jobb. Ez a "megdöglött a lovam, hát dögöljön meg a szomszédé is" (vagy valami ilyesmi) tipikus esete.
2010. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kisfiamra irigy, főleg a nővérem. 4 hónappal idősebb a lánya, mint az én kisfiam. Az én kisfiam 6 hónposan felállt, 8 hónaposan elindult, az ő lánya akkor még ezeket a dolgokat nem csinálta, sőt.... mindig próbál dicsekedni, h az ő lánya ezt meg azt csinálja és más sokszor meg sem merem mondani h az én kisfiam is tudja.... azzal is dicsekszik, h az ő 14 hónapos kislánya a játszótéren a 6 éves kisfiúkat ellöki a játékoktól hogy ő játszahsson. Az én kisfiamba is úgy belecsípett, megtekerte a tokáját, h már nem akar vele játszani. A gyerekkel kapcsolatos nehézségekkel bezzeg nem dicsekszik, én mindig elmondom neki, ha vmi nehezebben megy, erre ő mindig rávágja, h az ő lánya...... aztán már többször rajtakaptam, h hazudik. A faluban is van eyg ismerős anyuka (mondjuk nem velem egy korosztály), aki nem bírja elviselni, h az én kisfiam ennyire aktív, de ezt mindenkinek mondom h én erről nem tehetek, nem tettem azért semmit, h ő ilyen. Szerencsére fogékony az utánzásra, tanulásra is, ezt akkor miért ne használnám ki???? Viszont még nem mond egy szót sem (11 hónapos), de én ezt is mindig elmondom, h valószínű ő nem is fog elkezdeni hamar beszélni.
2010. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát hogy mire irigyek?Egyszeruen arra,hogy én szultem második gyereket ok meg nem.Azota joformán szoba sem állnak velunk,hát ennyi..........
2010. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!