Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Libero pelus derekából...

A Libero pelus derekából kispórolták a gumit?!? Észrevettétek?

Figyelt kérdés
Lányom 13 hónapos, születése óta ezt használjuk, mert minden másból kifolyt a cucc a derekánál, Most 4-est használunk már hónapok óta, most bontottam fel egy új csomagot, és másabb a pelenka, és gumi sincs hátul a derekában. Teljesen fel vagyok háborodva, hiszen pont ezért ragaszkodtam ehhez a márkához, és tudtommal sokan ezért használnak Libero-t , mert hátul is van benne gumi. Nem értem, hogy ami addig jó volt, most miért változtatnak rajta, ráadásul még a csomagoláson sem tüntetik fel, szerintem ilyet meg sem tehetnének! Biztos, hogy váltok egy olcsóbbra, mert így nincs értelme megvenni. Melyik pelusnak gumis még HÁTUL a dereka, amit érdemes venni?
2010. aug. 23. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt nemrég hasonló kérdés, más is panaszkodott. Szerintem lehet, hogy gyári hibás, vidd vissza vagy írj a cégnek. Most mi dm-eset vettünk, eddig liberót használtunk, nemrég még azt vettem, azzal nem volt ilyen gond.
2010. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Huggies-nak is gumis hátul a dereka. Nem volt rossz, de én visszatértem a Pampers-hez.
2010. aug. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Akárhol is vetted, fogd a blokkját, és vidd vissza. Kötelesek visszavenni. Akkor is, ha bepróbálkoznak, hogy nem kötelesek, DE IGEN! (Ha nincs meg a blokkja, vegyél még egy csomaggal, és annak a blokkjával vidd vissza!) A jogszabály kimondja, hogy ha egy termék nem rendelkezik a tőle jogosan elvárható tulajdonságokkal a vásárláskor, akkor azt két évig (!) vissza lehet vinni a forgalmazóhoz, aki köteles azt visszavenni, és amennyiben nem kívánod levásárolni a vételárat, akkor vissza kell adniuk neked!
2010. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem 5-ös méret van itthon, de gumis a dereka.

Szerintem hibás lehet, amit vettél.

Írj nekik, küldj egy mintát + a csomagolásról a gyártási számot (ne a vonalkódot), hátha kapsz valami csereajándékot.

2010. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15:35-ös vagyok, ha a Tesco-ban vetted, ott nem kötözködnek az ilyesmi miatt, tisztában vannak a szavatosság fogalmával.
2010. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hibás, mert az összes ilyen, a minta is kisebb rajta, és a combgumírozása is változott, úgyhogy úgy tűnikl, ez az új design.
2010. aug. 23. 15:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet hibás széria is. Én tuti visszavinném. Hidd el, az ilyen előfordul, nem is ritkán. A vevőszolgálaton nem tűnik fel.
2010. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nem spórolták ki:-)))))))))))))
2010. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
No,megnéztem én is.Ezzek minden rendben,olyan mint korábban is.
2010. aug. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi is 4-est használunk, de nem vettem észre. Viszont a Pampers nagyon nem vált be! Szétázik 1-1.5 óra múlva, ide-oda folyik a cucc:). Mondjuk ez lehet, hogy azért is van, mert szétficergi:DD. A héten lesz 8 hónapos. Nálunk nagyon hamar szétszakadnak a pelusok, és kipotyognak azok a kis nedvességet gyűjtő zselégolyók. Egyik nap az egész teste olyan volt, de nem zavarta, gond nélkül eljátszadozott:D.
2010. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!