Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mely polgárpukkasztó dolgokat...

Mely polgárpukkasztó dolgokat követed el a gyereknevelés kapcsán, pl. cumilenyalás, boltban etetés?

Figyelt kérdés

A gyereknevelés kapcsán ugyebár sok dolog van, amit a többség undorító, primitív vagy proli szokásnak könyvel el, mégis számos anyuka gyereknevelésének része. A teljesség igénye nélkül pl. ezek, amiken szerintem sokan "kiakadnak"


- odaadod a gyereknek a kaját a boltban fizetés előtt

- szájon puszilod a gyereket

- megeszed a gyerek összerágott, otthagyott ételmaradékát

- nyilvánosan szoptatsz, nem törődve azzal, látszik-e a melled ( a diszkrét szoptatás nem tartozik ide)

- lenyalod a gyerek cumiját, mielőtt a szájába adod

- szerelmemnek nevezed a gyerekét

- napi szinten nasiztatod, akár több alkalommal is

- heti több alkalommal posztolsz róla a közösségi médiában, akár pucér képeket is


Most hirtelen ezek jutottak az eszembe. Ti hányat követtek el a fentiek közülük és milyen okból? Mások előtt bevallanátok?



2021. máj. 12. 19:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer a másfél évesnek, mert üvöltött,a kezébe nyomtam a spárban a virslis kiflit. Mindjárt csönd lett :) És természetesen föl se merült bennem hogy elsunnyogjuk, szóltam a kasszánál hogy volt egy ilyen, beírták a kódot,nem volt semmi gond.

És ha pisilni kell, akkor pisilni kell, mint a nyolcasnál. Hát nem örültem én se,de most mit csináljak egy mindjárt bepisilő kisgyerekkel?

2021. máj. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
60%
Megeszem az ètelmaradèkot a gyerek utan, szoptattam nyilvànosan nem diszkrèten, van, mikor túl sokat nasizik.
2021. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
59%
babóca
2021. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
58%
ez a kérdés a tökéletes lepontozásgyár
2021. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%
Megérkeztek a tökéletes mintaanyák lepontozni, puszika drágáim, ennél nagyon örömötöket ma már semmiben sem leljétek, remélem kiadjátok a streszt 🥰☺️☺️☺️☺️☺️
2021. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%

9: tizenegy éves unokaocsem is most fedezte fel, számon is kérte a szülőket hogy ő ilyet miért nem evett eddig :-) nálam a sláger a szilva, székrekedésre adtam nagyon keveset, úgyhogy mindig maradt nekem nasinak.


10: ebből szerintem sokat sok mindenki elkövet. Én nehezen hiszem hogy tényleg vannak olyanok, akik visszagondolva a gyerekeik nevelésére ne csinálnának néhány dolgot másképp vagy (mások szemében) "proli" módon...


5: a nyugati, higiénikus kultúrában fura. Most gyorsan rákerestem, eléggé ellentmondásos a téma. Sok helyen ez a túlélés záloga, mert máshogy nem jut a gyerek kajához. Amit hatos is írt, tök igaz, ugye a fogszuvasodás meg egyéb fertőzések (pl HIV) miatt nem ajánlott, de statisztikailag mérhető, hogy a cumiszopogatott meg megrágott kajájú gyerekek kevésbé hajlamosak eczemara, asthmára és allergiára. Valószínűleg a baktériumterhelés és a nyálban lévő antitestek minimálisan hasonlóan viselkednek az anyatejhez. (Nem ekvivalensek, de ennyi jó oldala van a dolognak. )

2021. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%
Tizenötös, engem most sokkolt, ennyire nullán csak a politika témában szoktam állni:D
2021. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%
ne kérdezz, csak nyomd a pirosat amíg be nem görcsöl a kezed
2021. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem, hogy miért van mindenki lepontozva na m1. 🤦‍♀️


Én néha kisszerelmemnek hívom a babámat. Képet van, hogy teszek fel róla a facebookra (meztelent soha!!).


A többit nem csinálom, a szájra puszi meg a kaja megrágás kifejezetten rossz érzést kelt bennem.

2021. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

Így sorban😅


Nem cumizik, de simán lenyalom mondjuk a kanalat amit visszaadok neki..


Szoptatást csak diszkréten,


Nasi: egészséges nasi mindennap többször.. nem egészséges inkább desszertnek mondanám


Szájpuszi véletlen

Max


Szerelmem, a szerelmemet sme hívom így.. nekem fura.


Közösségi médiajelenlét 0 nálunk


De sajnos kütyüznek


Ez van

2021. máj. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!