Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinaiba kapható újszülött...

Kinaiba kapható újszülött mamusz nem túl kicsi ?

Figyelt kérdés

Ajándékba kaptunk egy ilyen mamusz. Biztos tudjátok melyikre gondolok van kék,rózsaszín,sárga,zöld szinbe stb. Es az elején egy maci fej van.

Nagyon aranyos,lemértem és a tapa 10cm


Nem lesz ez kicsi?

Más méretbe nem kapható ,egyméretes

Mégis azt érzem hogy ez nagyon picike


2021. máj. 13. 17:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
Nem csak nekem. Teljesen jól megvan nélküle is a gyerek tehát felesleges. Ez csak egy dísz, csicsa mert milyen cukika🤷
2021. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem volt overálja a kislányomnak.
2021. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Lanyok ne veszekedjetek!

Mindenki azt ad a babájara amit szeretne. Minden ember mas,valaki a kiscipot feleslegesnek tartja ,valaki nem. Funkcioja ebbe a korba igaz hogy nincs de valjuk be irto edesek. Mindenkinek szive joga eldonteni tart e ra igenyt vagy sem.

A ruhakrol igy ugyanez a velemenyem,ha valaki szeretne overalt akkor miert is ne. En soha se szoltam meg senkit se ebbol kifolyolag mibe oltozteti a babajat

2021. máj. 13. 20:45
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Igazad van, mindenki abba öltözteti amibe akarja. A kérdés alapján gondolom terhes vagy, különben ráadnád azt a mamuszt és kész, azt is gondolom, hogy azért kérdezel, mert más anyák tapasztalatára vagy kiváncsi. Én nem adtam rá zoknit féléves koráig, mert vagy lábfejes rugiban, vagy lábfejes nadrágban volt. Cipőt nem adtam rá 1 éves koráig, amíg nem tanult meg járni. Overált ha 20 fok alatt volt a hömérséklet mindig adtam és mások is a környezetemben. Otthoni házipapucsot azt sose adtam, babára teljesen felesleges, nagyobb korban pedig csuszásgátlos zoknit vettem és a mai napig is azt használjuk.
2021. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A kínais cuccok időnként el vannak méretezve. Mi overált vettünk ott, 6 hónapos babára kellett. De a 12-18hónapos méretezésű lett jó, pedig nincs óriás gyerekem, átlagos a hossza, súlya:)

Amúgy mi használtunk kis mamuszt a babakocsiba, mert rendes nadrágot adok rá régóta napközben.

2021. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!