Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok mellett...

3 hónapos babátok mellett mire van időtök?

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenre amire azelőtt. Ha a főzésre,mosásra,takarításra,hajmosásra és egyebekre gondolsz
2021. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. És jó alvó a babótok? :)
2021. máj. 17. 07:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem :D Éjjel óranként kel ,nappal is 40 perceket alszik de olyankor pihenek mellette. Akkor csinálom a dolgokat mikor fent van :)
2021. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És amikor teszel-veszel és fent van hogy tudod lekötni a figyelmét? Vagy hagyod sírni?


Őszintén szólva én is próbálok mindent megcsinálni, de mindig kapkodva sikerül vagy mire végeznék nekiáll sírni és kézbe kell vennem. Egy lóverseny a mindennap. 😀

2021. máj. 17. 09:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Neem nem hagyom sírni. Ott van mellettem pihenőbem vagy játszószőnyegem,hintában. És kismilliószor megállok és megyek hozzá,de haladok :)
2021. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Főzni, meg kb. összepakolni, főzés után kitakarítani a konyhát, heti 3 alkalommal a fürdőt... Az azelőtti heti 4-5 porszívózás heti egyre csökkent, a kert gyomlálását, amit azelőtt egy délután alatt seggrevágtam, most egy hétig csinálom. Nagyon kézbebaba, talán most kezd el meglenni kicsit a játszószőnyegen, pihenőszékben.

Másik kérdés, hogy ki milyen takarításhoz van hozzászokva. Hetente, havonta vagy évente takarítja ki a hűtőt, de ez csak egy példa. Nem mindenkinek ugyanaz a rend és a tisztaság. :D

2021. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!