Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez jó lesz egy éves kislányomn...

Ez jó lesz egy éves kislányomnak szülinapjára?

Figyelt kérdés

vasárnap lesz egy éves, gondoltam ezt megvesszük neki, mert mütyüröket, keménylapos könyvet, fülbevalót megkapja a családtagoktól, mi pedig ezzel kedveskednénk neki. kipróbáltuk ismmerősöknél egy triciklit, úgy láttam h tetszett neki.és persze unisex színben, hátha a köv. baba fiú lesz... :-)


szerintetek tetszene neki?


[link]


2010. aug. 23. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Még hajtani nem fogja tudni, azt majd fél év múlva, amikor már tél lesz és hideg és úgyse mentek le. Emiatt én feleslegesnek tartom most ezt az ajándékot, ahhoz túl drága.

Persze, ha téged nem zavar, hogy ő nem hajtja, hanem neked kell tolni, akkor megfelelő ajándék!

2010. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
felesleges! Pont ahogy az előttem szóló irta. Akkor inkább hintaló!
2010. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

majd hajtja jövő tavasszal-nyáron nem? sztem azért még másfél évesen nemhiszem... amúgy a babakocsit is tolnom kell... :-) csak attól féélek h már nem lesz sokáig jóidő, meg amúgy is kapna ilyet sztem jövő tavasszal....


neeeemmmtuuudooom mi legyen... de ha nem ezt akkor mit vegyünk?!?!?

2010. aug. 23. 22:29
 4/19 anonim ***** válasza:

1.vagyok,

hintaló szerintem is remek ötlet vagy vannak olyan ugrálós játékok, pl

[link]

vagy bújkálni játszósátor, játszóalagút

vagy játékbabakocsi tologatni

2010. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

megint 1.

szerintem a triciklinél sokkal jobb egy sima mezei műanyag 2000 forintos kismotor, vagy pedig olyan kerékpár, aminek nincs pedálja:

[link]

ezek jól fejlesztenek is, és még élvezik is a gyerekek

2010. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
erre a pónira akkor is rátehetem ha még nem jár?! nem esik le?!
2010. aug. 23. 22:33
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem leér róla a lába :)
2010. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
az oké h leér a lába, azt értem, de nem esik le, nem dől le, ha leakar jönni vagy hogy "van rajta"?
2010. aug. 23. 22:37
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is pontosan ezt a triciklit akartam megvenni a 14 hónapos kislányomnak. Csakis azért nem ezt vettem meg, mert egyik bababoltban megláttam egy olcsóbbat(9 ezer), ami viszont a táskán kívül ugyanazt tudja, mint ez. (szülőkar, lábtartó, korlát az ülésen és zenél)

A kislányunk imádja. A lábát felteszi a tartóra és ebben tolom pl boltba.

Szerintem jó választás.

2010. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ilyen pónink is van(Cavallo Rody lovacska) és azt igazából csak most tudja használni(15 hónaposan).

A sátor alagúttal vagy anélkül is jó ajándék.

[link]

2010. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!