Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátoknak van...

1 év körüli babátoknak van ugráló csacsia? Érdemes megvenni? 1 éves szülinapjára szeretném a kislányomnak.

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

11 hónapos és igen van, nagyon szereti bár még inkább én ugráltatom rajta de el lenne vele fél nap is :)


Már kezd rájönni a lényegére és egyedül is ugrálgat rajta.

2011. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi a múltkor néztük, de nem ért le a lába még a 16 hósomnak. Gondolom ebből is van több méret.
2011. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is van, és nagyon nagyon szereti.

Neki se ér még le róla a lába, tehát egyelőre nálunk is én ugri-bugriztatom leginkább, de nagyon élvezi! Már egyedül száll fel rá, csak a végén kell neki segíteni. Megfogja a két fülét, és felteszi rá a lábát. Itt kell megemelni a fenekét, és már fenn is van!

Szerintem vegyél neki nyugodtan!

2011. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sziasztok!Köszönöm a válaszokat.Holnap meg is veszem neki.:D:D
2011. jún. 5. 21:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Ti mennyiért vettétek?A Régióba vettem és 7 ezer volt.Nem volt túl drága?Lehet olcsóbban kapni?
2011. jún. 6. 15:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom a Tietek mit tud de a miénk 2800 ft volt, ha gondolod csinálok képet róla ha érdekel milyen... Vagy erre gondolsz e egyáltalán.
2011. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pfff...akkor nagyon drágán vettem.B@sszus!Semmit nem tud egy piros csacsi.De máshol nem is láttam ilyet.
2011. jún. 6. 19:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Kerestem neked linket! A miénk pont ugyan ilyen:


[link]


Meglepődtem hogy ilyen drágán vetted de gondoltam biztos valamivel többet tud mint a miénk...

2011. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

3. vagyok

Nekünk is olyan van, mint amit Molly linkelt. Mi a Lidl-ben vettük 3.990-ért! De ott nem állandó készlet, csak szezonálisan volt kb 2 hónapja.

2011. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Pont ilyet vettem!:P

Most már mindegy.Legközelebb kérdezek és csak utána vásárolok!:D

2011. jún. 6. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!