Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lesz a kisfiam mit...

1 éves lesz a kisfiam mit vegyek szülinapjára? Jó ajándék ötleteket várnék ti mit vetettek?

Figyelt kérdés

jaj és még valami milyen cipőt javasoltok?

előre is köszi:)


2010. aug. 23. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sütöttem neki egy tortát és azon kívül konkrét ajándékot nem kapott, hanem másnap elvittük egy műtermi fotózásra. Nagyon szép emlék marad...
2010. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Most volt egy éves a kisfiúnk, elég sok ajándékot kapott, de a legjobban ennek a barkácskocsinak örült! Tologatja maga előtt, szerelgeti, nagyon klassz.

[link]


Ezenkívül kapott egy Smoby Abrick nagy építőkészletet, Elefanten cipőt, ruhácskákat, Megcos zenélő állatkertet, könyveket, lufikat, Smoby triciklit, 100 db labdát...lehet hogy egy kicsit túlzásba estünk, dehát első szülinap.

Még jó ötlet lehet a baby taxi, azt is nagyon szereti.

2010. aug. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egy profi fotóst mi is hívtunk a szülinapi partyra, hogy legyenek szuper képek is.
2010. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! Legnagyobb sikere a bebitaxinak volt, azota is imadja, pedig mar 2 eves lesz!
2010. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hat az en fiamnak tortat csináltatunk egy hatalmas nagy mici mackóval a tetején kapót sok ajándékot de legjobban a dobozoknak örült kivette a játékokat és csak a dobozokkal játszott :-) kicsit nevetséges de igen jobban örült egy nagy karton doboznak mint akármién játéknak
2010. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi hintalovat tervezünk venni a kis manónak. Ha a hagyományosat nem érzed túl biztonságosnak, akkor műanyag változat is, amiben biztonságosabban ülhet.


[link]

2010. aug. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyen neki ruhát, fiús játékot pl. darut, traktort ilyesmiket. :D Ezeket imádják a kisfiúk :D
2010. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már 4 lesz januárban.

Az 1. szülinapjára Fisher Price Tanuló szerszámpadot, Chicco játszóasztalt, kintre kismotort, bentre pedig lábbal hajtós quadot kapott. Még mindig játszik velük, pedig már rég kinőtte őket :))))

2010. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A lányunk most lesz 1 éves és mi is túlzásba estünk kicsit. :) Igaz, most az egész család ajándékait sorolom: kapott egy triciklit, most voltunk vele először játszótéren (néhányat 1 héttel előre megkapott, nehogy bőségzavar legyen és semmivel se játsszon), imádja. Kapott egy dömpert, homokozójátékokkal. Nyomogatós-zenélős-gurulós-nyakmozgatós csigát és egy ugyanilyen zsiráfot. Formabedobót, építőkockákat. Timmy és baráti játékot (kedvence). Nagy macis gyerekszőnyeget a szobájába, 4 db bekeretezett egyedi posztert a szobája falára. + készítek neki epres-joghurtos tortát, amit majd szétszedhet. Meg terveztem neki szülinapi meghívót és kinyomtattam a Rossmannban és azt osztom szét a családban.
2010. aug. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiamnak 2hete volt az 1éves szülinapja.Sorolnám mit kapott 2nagyitól,2sógornőtöl és tőlünk.A névnapja meg 1 hónappal ezelőtt volt de az ajándékot most kapta meg:

hangos kirakó (puzzle és tábla oldalán van gomb és ha megnyomja akkor hangot ad ki, attól függ milyen a kirakó. Pl. ha építkezős a kalapács, fúró hangot lehet hallani), mesekocka (3féle) Logo Duo, Logo Zoo ez olyan párosító játék. Pl. az almához csutka való, fogkeféhez fogkrém, A Zoo változat pedig a állatmamának a kicsinyét kell megkeresni.Mágnes tábla, betűk és számok hozzá.Forma kereső kisautó,lapozgatós könyv, FP. tanuló maci, kis motor hát ennyi.Karácsonyig egy darab játékot nem veszünk :-) Remélem találsz kedvedre valót?!

Boldog Szülinapot a Fiadnak!! Ja én cipő ügyben tanácstalan vagyok.

2010. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!