Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilvásgombocot szabad enni...

Szilvásgombocot szabad enni szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 18. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szabadna? Nagyon sajnálom a gyakorin elő-előforduló anyákat, kismamákat, akik a kérdéseik alapján olyan szigorú diétákat tartanak, amire nemhogy semmi szükség, de még igen káros is, különböző félreértések, félreértelmezések miatt. Mi van a szilvás gombócban, ami miatt felmerült benned a kérdés? Néha azt érzem egy ilyen láttán, hogy ha leírnám én miket ettem terhesség és most szoptatás alatt, valószínűleg a gyámügyet hívnátok ki rám.
2021. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
1 Gondolom a fahéj. Nekem is beszóltak egyszer, hogy ha fahéjasat eszek, ne csodáljam hogy fáj a gyerek hasa🤦🤦🤦 És sokan el is hiszik. Élnek kenyéren meg vízen kb
2021. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Fahéj?? Még ha a fahéj miatt is, nem kötelező fahéjjal enni a szilvás gombócot. Se a szilva, se a liszt, tojás, cukor, stb. nem károsak.
2021. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

A babák hasa azert fáj, mert eretlen a bélrendszer.

Vagy még nem tudja a laktózt lebontani, vagy agyon szoptatják és még az előző adag tejet sem emésztette meg, de mással nem képesek megnyugtatni, csak hogy mellen lóg, ebbőlarha gyorsan ördögi kör alakul ki , aztan csodalkoznak,hogy vagy bőg a gyerek mert fáj a hasa, vagy szopik es az anya semmit nem tud tőle csinalni.


Elárulom,a tápszeres babák hasa is fáj.

2021. máj. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem a kérdező nem a fahéjra hanem a szilvára gondolt. Ami jogos felvetés, mivel az én védőnőm is mondta kb. két hónappal ezelőtt, hogy kerüljem még a szilvalekvárt is, mivel a kisfiam iszonyatos hasfájós és valószínű az sem tett jót neki. Szóval nem kell hülyének nézni a kérdésért. Valamint ha az anyatejes baba nem tud kakilni szilvalevet is szokott inni az anyuka. Szóval igen is megérzi a baba akármit eszel, persze nem kell mindenről lemondani, csak ésszel!
2021. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Derjaderja ***** válasza:
60%

4. Ez butaság.

Ettől még lehet szilvásgombócot enni.

2021. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

agyon szoptatják és még az előző adag tejet sem emésztette meg


Sajnos, manapság ez a leggyakoribb. Egyszerűen nem ürül a gyomruk, nyűgösek, a megoldás újra a mell, még rosszabb lesz. Arról nem is beszélve, hogy egyenes út ahhoz, hogy a gyerk később is az ételt tekintse mindenre megoldásnak.

2021. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Valaki így csinálja, valaki úgy. Ki ahogy jónak látja. Egyetértés úgysem lesz. Kedves kérdező te pedig csináld úgy, ahogy jónak látod. Teszteld mi az ami jó, mi az ami nem és így legalább kiderül mi az amit jobb ha kerülsz.


5-ös voltam

2021. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
A lányomnál nem okozott gondot, de a fiam ordított ha szilvás ételt ettem. Kérdező tapasztaljátok ki.
2021. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen, szabad :)
2021. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!