Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek korán gagyogott babaja...

Akinek korán gagyogott babaja korán is kezdett beszélni?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos és gagyog, babababa, mamamama, dádá stb. Nem tudom hogy milyen korban szokták kezdeni, akinek ennyit gagyogott hamar is kezdett beszélni? Szinte egész nap magyaráz. Sokszor álmában felkel felnez mondja babababa és utána alszik tovább 😂
2021. máj. 18. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Lányom 9 hónaposan mondta az első szavát, nem tudom ez mennyire korai, ennek ellenére 2.5 éves kora után kezdett el beszélni, úgy tényleg igazán, addig volt kb 10-20 szava nagyon max.
2021. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En nem tudom a gagyaraszasra mi a korai, de emlekeim szerint 8hosan mondta a lanyom a bababa-t es egesz biztosan tomondatokban beszelt mar 15hosan. Masodik lanyom uez.

Legkisebb 7hos, nala most meg a gö és a ka megy vegtelenitve egész nap. Szerintem esélyes h korán kezdi majd a kicsid:)

2021. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiam nem nagyon gagyarászott, 8 hósan mondta a babát, majd 1 évesen a ziz(víz), áprilisban volt 2 éves 2-3 szavas mondatokban beszél, de mostmár napról napra többet mond, utánunk már mindent is😁

meg olyanokat is amit lila gőzöm nincs honnan szedi.

2021. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!