Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves lányom a semminek...

Másfél éves lányom a semminek integetett, gagyogott és mosolygott?

Figyelt kérdés

Abszolút távol áll tőlem minden természetfeletti dolog, de ezzel kicsit megijesztett. Értelmes gyerek, nem integetett eddig csak úgy, de főleg nem nézte ilyen meredten a plafont mosolyogva, gagyarászva. Már mond szavakat, felfogja mi történik körülötte. Ha nagyobb lenne és lenne képzeletbeli barátja, tök oké lenne,de szerintem ilyen kicsinek még nincs.


Senkinek nem szóltam erről nehogy hülyének nézzenek. Nem láttam rosszul, csak kb 3 perc volt.


Mitől lehetett?


2016. febr. 12. 16:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez vicces, még úgy is, hogy rólam van szó:)
2016. febr. 12. 17:03
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval általános, hogy kommunikál a semmivel?
2016. febr. 12. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

Egy lélek vagy egyik őrangyala volt.

Képzeletbeli barát nagyon durva esetekben alakul ki. Esetek 99%ban egyik őrangyalunk 1-3ból aki ilyenkor kommunikál és segít/alakítja életünk.

Nincs természetfeletti dolog.

Minden ami létezik, természetbeli még ha nem is fizikai világból van.

Varázslás is ilyen. Minden megmagyarázható. Ami fikció, természetfeletti.

2016. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másfél évesen, de még évekkel később is fantáziálnak a gyerekek. Ők még a bútorokat is élőlényként kezelik. Vagy odaképzelt valamit/valakit, vagy a széknek integetett. Semmi természetfeletti nincs benne, ilyen a gyerekek pszichológiai fejlődése.
2016. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem szintén másfél éves a fiam, pl előszeretettel kínálja meg a bútorokat azzal amit eszik-iszik, a mosógépnek pedig integetni szokott, szóval úgy van ahogy a 4-es írja, nagy a fantáziájuk, élőnek képzelik a tárgyakat. Szerintem ne láss bele semmi ijesztőt, valószínűleg csak játszott.
2016. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is csinált már ilyeneket hogy nézett a semmibe sőt mosolygott. Amikor előjött a szégyellős korszaka akkor mosolygott a semmibe majd elbújtatta az arcát az ölemben :) Senki nem fogja ezt nekem megmagyarázni hogy pl a Tv-re reagált így vagy egy szekrényre :) Én szeretném hinni hogy az elhunyt nagyszüleit látta de ha mégsem akkoris a gondolat megnyugtató :)
2016. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom egyszer játék közben egyszer csak felnézett a nagy semmibe az ajtó mellé, mondta, hogy "déde" (dédi), integetett, dobott puszit, majd közölte, hogy "el". Dédije előtte halt meg 2 héttel. Se előtte se utána ilyen nem volt. A dédit nem is nagyon mondta, csak ha találkoztunk velük, azóta sem mondja, csak ha a dédinagyijához megyünk. Akkor volt 16,5 hónapos. Szóval azóta állítom, igen, látnak olyat is, amit mi nem...
2016. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom a papájával (férjem apukája már sajnos nem él) szokott beszélgetni. Integet neki, már "megetette ropival", puszit küld neki, meg ilyenek. Két éves a lányom, és biztos, hogy látja, mert apósom már akkor meghalt mikor mi még nem is ismertük egymást a férjemmel, tehát én sem ismertem, soha nem is beszéltünk neki róla, és mégis tudja, hogy ki ő. Tudja, hogy ő a Jani papa, apa apukája.
2016. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!