Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülős utazáson ki miben...

Repülős utazáson ki miben öltöztette kb.10 hónapos babáját? Görögországab megyünk, tehát a gépből kiszállva meleg lesz, viszont a repülőn elég hűvös van, emlékeim szerint.

Figyelt kérdés
Rétegesen nyilván, de mégis kiváncsi vagyok tapasztalt utazók szokásaira:)
2010. aug. 24. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A 8,5 hónapos fiamra, vékony halász nadrágot, zoknit, ujjatlan bodyt, rövid ujju polót adtam és vittem vékony plédet és egy zippzáras mellényt. Tényleg elég hideg volt a gépen, én fáztam egy blúzban. Amikor kiszáltam, levettem a zoknit és a polót róla.
2010. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 7 hónaposak vagyunk szintén Görögországba megyünk a jövő héten. Úgy gondolom hogy egy kardigánt, hosszú gatyát viszek neki amit majd leveszek ha megérkeztünk. Alatta body vagy napozó lesz mert úgyis meleg lesz. (remélem) Jó utat nektek is!
2010. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

10 hónapos a fiam, 2 napja jöttünk haza Törökországból. Iszonyat hőség volt kint, csak egy bady volt a fiamon, de vittem ruhapelust a gépre, ahogy elaludt azzal betakartam. De adnak takarót is. Ne öltöztesd túl, mer csak fel és leszálláskor van hűvös a gépen, amikor eléri a repülőmagasságot, már elég fullasztó a levegő. Én táskámba raktam váltóruhát,polót rövidnadrággal ha fázna, de nem volt rá szükség. Elaludt, betakartam, és csak leszálláskor ébredt fel.

Kellemes utat!:)

2010. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat! Úgy látom, nem leszünk egyedül aki ilyen pici babával utazik, pedig elég sokat gondolkodtam rajra, hogy belevágjunk-e vagy sem:)

Remélem pozitív éélmény volt Nektek is és/lesz nekünk is ez a babás utazás:)!!! Biztos Ti is tengeparton voltatok, esetleg hasznos tanács, babyétel, tápszer stb vonatkozásban? Kint vásároltátok meg a pelenkát, ételeket vagy itthonról vittétek? Hogy bírta a gyerkőc a repülőt? stb.stb. Ha van kedvetek beszámolót írni és tanácsokkal - tapasztalatokkal ellátni, azt nagyon megköszönném!

2010. aug. 25. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Én csomagoltam bébiételt és pelust is, de a szállodában isteni finom kaják voltak, mindig találtunk neki valót. Repülőt jól bírta, nem sírt, aludt is, a tengert pedig imádta, és jókat aludt a tengerparton. Viszont a szobákban a klímával vigyázzatok, mi jól megfáztunk miatta, betegen jöttük haza.

Jó nyaralást!!!

2010. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!