Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyből megjegyeztétek a...

Egyből megjegyeztétek a babátok arcát, miután megszületett?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok most, akik viszonylag komplikáció mentesen szültek, és volt lehetőségük aranyórára vagy legalább egy kicsit rögtön kézbe venni a babát, mielőtt elvitték vizsgálatra. Ti utána egyből felismertétek, amikor később újra visszakaptátok, hogy igen, biztosan ő volt és nem egy másik baba?


Bocs, tudom buta kérdésnek tűnik, de kíváncsi vagyok, hogy van erre vonatkozóan valami ösztön, amitől így "beléd ég" a baba arca vagy ha egy nagyon hasonló csecsemő lenne, akkor lehetséges lenne összekeverni? Tudom, hogy kap kis karszalagot, meg nem keverik el, inkább csak az elv érdekelne, hogy onnantól hogy láttad az arcát, már bármennyi baba közül felismerted volna?


2021. máj. 21. 18:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Hát az én lányom teljesen máshogy nézett ki, amikor megszületett, és 3 óra múlva. Addigra kisimult az arca, le volt mosva, nem nyáladzott már, stb... 😂 De így is felismertem.
2021. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Mivel sokáig velem volt, így volt időm alaposan szemügyre venni. És annyira hasonlított az apjára, nem tudtam volna elfelejteni.
2021. máj. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen,de nem volt nehez,kikopott apja volt 😅
2021. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2021. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Szerintem nem ismertem volna fel.
2021. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Én nem biztos, hogy felismertem volna. Az aranyórát együtt töltöttük, ahogy kibújt, rám tették, és 2 órán át velem volt végig. De annyira kimerült voltam, hogy szerintem a saját anyámat se ismertem volna meg akkor :D
2021. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Mikor rámtették őket nem is láttam az arcukat, úgyhogy aranyórára tök más babákat is hozhattak volna, nem tűnt volna fel.

Később láttam, hogy a fiamnak a bal szeme mellett van egy jó nagy tűzfolt, így őt utána már be tudtam volna azonosítani, de a lányomat (első gyerek) tuti nem! De nekem egyébként is rossz az arcmemóriám 😅😒

2021. máj. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
92%
Az első annyira nagyobb volt mindenkinél, hogy nem okozott gondot. A másodiknak meg akkora szemei voltak és olyan picike volt, hogy szintén nehéz lett volna eltéveszteni.
2021. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Még 2.nap se ismertem meg, mindig a táblát néztem amikor kihoztam a csecsemősöktől 😅
2021. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen, tiszta apja volt már akkor is, hatalmas fekete szemekkel született, lehetetlen lett volna eltéveszteni. Nekem egyébként ez volt a legnagyobb félelmem, hogy elcserélik a babámat, jobban tartottam ettől mint magától a szüléstől, de szinte azonnal felöltöztették és kapott karszalagot, úgyhogy erre nem volt sok esély.
2021. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!