Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valóban kövér a babám? Tanácsa...

Valóban kövér a babám? Tanácsadáson megjegyezte egy anyuka, hogy jaj de kövér baba! Nagyon rosszul esett, mert szerintem nem az.51cm,3610gr születtünk. Most 8 hós 71 cm,9200 gr, egy igazán örökmozgó kislány.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne foglalkozz ilyen ostoba, tudálékos minden lében kanál anyukákkal, egyáltalán nem kövér a gyereked, a korához képest sztem teljesen normális a súlya. vszeg az ő gyereke piszkafa, és lehet, hogy így próbálta leküzdeni a frusztráltságát emiatt.

nyugi!

2009. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódj, egyidősök vagyunk (8 hó), a kisfiam 10200 és 10490 gramm közt van (jóllakottságtól függően :-))). Egyáltalán nem kövér baba, csak nagyon erős, izmos. Örülj neki, hogy jó egészségnek örvend és jóltáplált. Nagyon sok anyuka küzd azzal, hogy nem eszik a gyereke.
2009. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors megnyugtató válaszokat!
2009. jan. 8. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát tényleg ne foglalkozz ilyen rosszmájú emberekkel!Egyáltalán nem kövér a babád!
2009. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Ne izgulj nem az. Mi 5 hónaposak vagyunk: 3000 grammal, 54 cm-rel születtünk, most pedig 8100 grammosak, 68 cm-esek vagyunk. Nem kövérek, csak izmosak, hurkásak. De nem az a "zabálnivaló" kisbaba, akin van mit fogni?!
2009. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Abszolult egyetértek.Inkább legyen kicsit husosabb, mint kicsi véznaság.Erős baba és ez a lényeg:)Amugy ugyis le fogja mozogni.

üdv

2009. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 7 hónaposan volt 8900 gramm. egyáltalán nem kövér, izmos baba. Azt mondják rá a népek, hogy van benne cucc. a Tiéd sem kövér, az tuti!!!
2009. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ohh még tudod hány ilyen anyuka lessz? Tudom milyen rossz, hiszen amikor megszületett a babám 60 cm-4500gr-akkor oda voltam a boldogságtól és ismerősöm huga csak azért jött át megnézni állítólag, hogy lássa tényleg olyan kövér-e mint a képen./ezek az ő szavai/Először anyatigrisként már ki akartam kaparni a szemét, hiszen nincs szebb egy pampers babánál, aztán rájöttem, hogy miért van ez. Neki is van gyereke, most 1 éves...8 kg a srác, 2 kg-mal született és már 5 hónaposan bolti ice tea-t ivott mert sajnálta az anyja a mellét, és sosem adott rá bodyt, hogy nehogy kisbabának nézzen ki, újszülött kora óta melegítőkben járatta...

Kérdem én, adjak egy ilyen ember véleményére???? ÁÁÁhhhÉs te se adj rá, hiszen van szemed!!! Tudom, hogy ez szerelem, de nem vak, látod, hogyha túlságosn husi, ráadásul ha már sokat mászik akkor lemozogja és legalább nem lessz csont sovány.

Jelenleg mi 4,5 hósan vagyunk 9 kg-osak!!!Komoly mi???

És nem kövér, hanem gyönyörű...Imádom!!

2009. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora bunkó!!! Hogy mondhat ilyet?
2009. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen anyukának, aki ilyet mond, valószínűleg előbb jár a szája, mint az esze:-)Az én kislányom 5 hónaposan 8700 gr. Képzeld el, ha azért kellene aggódnunk, hogy nem eszik eleget a babánk! Én sosem sajnálom magam , hogy már megint szoptatnom kell, akkor eszik, amikor akar. Gyönyörűnek látom, nem kövérnek! Szerintem a Tiéd is ennivaló, csodaszép apróság!
2009. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!