Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves korban műtik a...

Hány éves korban műtik a fitymaszűkületet?

Figyelt kérdés
Kezdetben még megpróbálják kezelni másképp, vagy mindenképpen műtik először? (11 hónapos babáról van szó)
2010. aug. 24. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babámnak (1 éves) még mindig nem lehet hátrahúzni a bőrt a fütykösén. De a dokinéni mondta, h mikor fürdetem tornáztassam meg a bőrt amennyire megy, ne erősen.Észre se vegye. 2 éves korában néz rá először ő. És ha úgy látja majd akkor kezelik. Úgyh szerintem még ne törődj a műtéttel. Ha ügyesen pisil és azt nem gátolja akkor várj még azzal a műtéttel. Magától is föllazulhat a bőr az idő előrehaladtával. Ha azt mondják neked h ne nyúlj hozzá akkor ne nyúlj. Kérdezz rá a dokitokra. És azt csináld amit ő mond. Mert ő fog továbbküldeni műtétre ha szükséges lesz.
2010. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfiának 2 éves koráig nem nyúlnak hozzá, a doki azt mondta, hogy utána kell valamikor megműteni, 3 éves koráig mindenképpen.
2010. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!