Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalat"laza" izomzatú,...

Tapasztalat"laza" izomzatú, ill. hypoton babáról? Írjon akinek igen, kell egy kis biztatás!

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Mennyi idős a babád? Az enyém 4 hónapos lesz jövőhéten. A nyak és has izma elég gyenge. Hordom gyógytornára, még csak egy alkalommal voltunk a Gézengúz alapítványnál. Szerintem nagyon jó, és azt mondták, hogy ha nem hanyagolom el, néhány hét alatt utolérjük magunkat! Nálatok mi a helyzet? Ha gondolod privit is irhatsz!

2008. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi kisfiunk öt hónapos és szintén hypoton a nyaka és a háta.Két hónapos kora óta hordjuk Dévény-gyógytornára(12*voltunk eddig),és mondhatom azt,hogy már majdnem teljesen rendbejött a tartása.:)

Viszont az elején azt mondta a gyógytornász,ha nincs időben kezelve a baba,akkor megmaradhat nála az izomgyengeség.

Nagyon le volt két hós korára maradva a fejlődésben,viszont mára már megelőzte a vele egykorú babákat nagyon sok mindenben,és ez 100%,hogy a gyógytornának köszönhető.

Mindenképp járj utánna,mert nem biztos,hogy magától helyre fog jönni!!

Még annyit,hogy az orvosok nem ajánlják a Dévény anna féle módszert,de én CSAK JÓT hallottam róla!

Minden jót nektek!Ha kérdésed van,nyugodtan írj privátban!

5 hós picike anyucija

2008. dec. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Aranyosak vagytok nagyon!4 hónapos lesz 4 nap múlva,nagyon laza a kis nyaka,nem is tudja még kellőképpen tartani a fejét!Most kezdett el járni hozzánk egy Dévényes gyógytornász,heti egyszer jön,remélem hamarosan rendbe jön a kis szerelmem!
2008. dec. 7. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Megkérdezhetem, mennyiért jár ki a gyógytornász? Mert nekem is jobb lenne, pláne télen, nagyon messze van ahová hordanom kell. köszi
2008. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ahogy elnézem, nektek is kb. annyi idős lesz a babátok, mint az én unokahúgom, ezért szeretném megkérdezni, hogy hol tartanak a fejlődésben?

2010. szept. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!