Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 honapos babám nagyon nyugodt...

1 honapos babám nagyon nyugodt?Normalis ez?

Figyelt kérdés
Mikor megszuletett 2 napig sirt,megvoltam ijedve hogy nehez dolgom lesz vele.Haza hoztuk es azota bevan nyugizvaymikor faj a hasa is hogy pukiznia kell akkor is erolkodik de nem sirja el magat,egyedul mikor ennie kell s elfogy a turelem akkor visit egyet-egyet mig nem kapja meg,meg az oltoztetest is utalja akkor is sir kicsit.Osz-visz ha egy nap 10 percet sir akkor meg sokat mondtam.Normalis ez?Meg a doki is elcsodalkozott rajta hogy hogy ilyen nyugodt orokke...de felek hogy ez nem normalis...masnak is volt ennyire nyugodt babája?
2021. máj. 23. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Ahelyett, hogy örülnél... ehh. Igen, ha gyarapszik és nem beteg, tök normális. Inkább élvezd, hohy álombabád van.
2021. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️
2021. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Te jóságos isten! Mégis mit akarsz? Hogy napi 24-be ordítson? Inkább örülj, hogy jó gyereked van.
2021. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Mindkét gyerekem ilyen, az egyik 9 éves, a másik 8,5 hónapos. Nyugodt baba volt a fiam is, a kislányom ugyan temperamentumosabb, de sírni nagyon keveset szokott. Ennek örülni kell, nem aggódni miatta.
2021. máj. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
A fiam akkor sem sírt mikor éhes volt😁
2021. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Az én gyerekem is ilyen és én is aggódtam, pedig második gyerek vagyis pont azért. Az első nemcsak hisztisebb de élénkebb, erdeklodobb is volt, hamarabb nezelodott.

A második a hatodik hét betöltése után kezdett jobban érdeklődni. Előtte kb eves alvás.

2021. máj. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Örülj neki, hogy nem bömböl egész nap, hát már ez is baj?
2021. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
A lányom az első 3 hónapban semmikor sem sírt. Max nyekergett. Szerintem a szomszédok nem is tudták, hogy van babánk. Nagyon nyugodt, békés volt. Azóta már persze hallani a hangját, de most is alapvetően nyugodt, jó a természete (10 hónapos). Szuperül fejlődik, érdeklődő, tökéletes kis álombaba. Szerintem ez nem ad okot az aggodalomra, őszintén szólva minek sírjon? Ha nincs semmi baja, akkor nem fog sírni.
2021. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is ilyen a babám, pontosabban ilyen volt 3 hónapos koráig. Csöndbe volt, ha sírni is kezdett nagyon hamar meg lehetett vígasztalni. Szépen aludt éjjszaka is. Szomszédok is mondták mindig, hogy sose hallják sírni (elég vékonyak a falak). Aztán megtalálta a hangját. Most 6 hónapos. Ha valami nem tetszik neki vagy megéhezett akkor azt hallja mindenki. 🤣
2021. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!