Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ázsiai - fehér kevert rasszú...

Ázsiai - fehér kevert rasszú gyereknél van esély, hogy a fehér szülőre hasonlítson jobban a gyerek?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyen gyereket látok az interneten, és a legtöbb az ázsiai géneket örökli, kicsit fehérebb a bőrük, de nagyjából ennyi. Nyilván függ attól is tudom, hogy pontosan milyen ázsiai, tegyük fel nem indiai..hanem vietnámi, thai; japán, kínai(és ezekből is a világosabb bőrű)

#fehér #ázsiai #kevert rassz
2021. máj. 25. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy tanárom, akinek japán a felesége. Ikerlányaik születtek, az egyiknek csak ázsiai vonásai vannak, a másiknak pedig csak magyar. Senki se hinné el róluk, hogy testvérek, főleg nem azt, hogy ikrek. Ezt nyerték a genetikai lottón.
2021. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az igen :D
2021. máj. 25. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm. Ő is ázsiai-magyar vonalon született. A szemén látszik egyedül, hogy TALÁN van benne valami de biztosra sose mondtam volna meg. Egyébként egy roppant csinos, fiatal nő. Egzotikus külseje van. Van 2 testója. Rajtuk nem látszik semmi.
2021. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vietnámi - magyar osztálytársam volt. A szeme és a haja volt árulkodó. De amíg nem láttam az anyukáját észre sem vettem, hogy akár vietnámi is lehet.
2021. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

A szeme mindenképpen húzott lesz, az biztos.


De a kunvágású szem is olyan, ott a mongolredő.


Már vigyázni kell családalapításnál, a családfa iránti érdeklődés kell legyen ismerkedésnél a 0. lépés.


Kalergi terv első lépcső a mi becsapásunkkal, mintha mi sem történne.

2021. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de az Ő gyerekén valószínű ki fog jönni.
2021. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Ez a kérdés is a kínaiak népszerűsítését szolgálja, igaz?
2021. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető. A genetika valószínűségszámításokon is alapszik.


Nekem is van ismerősöm, aki félig kínai, de csak a szemein látszik meg, hogy kínai az egyik szülője.

2021. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem vannak japán-magyar unokatesóim, kettő, ők egy-az egyben japánnak néznek ki, a hajukat leszámítva talán, azt világosbarnának/sötétszőkének lehet nevezni, és nem is szögegyenes, kicsit hullámos. Szóval a hajuk annyira nem japános, de az arcuk teljesen és a testalkatuk is, nagyon alacsonyak és vékonyak.
2021. máj. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!