Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Balatoni lakókocsis nyaralás...

Balatoni lakókocsis nyaralás vállalható így?

Figyelt kérdés
Augusztusban lenne esedékes, akkor 18 hónapos lesz a kicsi, a nagy 9 éves és jönnének még a nagyszülők is, kempingben telepített lakókocsi lenne, de ha nem érzik jól magukat hazaviszem a feleségem meg a kicsit, 2 óra az út kocsival.

2021. máj. 25. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól felszerelt és megfelelő méretű az a lakókocsi akkor miért ne? Semmivel se rosszabb, mint egy hétvégi ház. Van ahol élnek benne, nemhogy nyaralnak, némelyikért a lakást odaadnám :-)
2021. máj. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a kisebbik gyereknek tudjátok biztosítani a nyugodt alvási körülményeket, akkor valószínűleg élvezni fogja.
2021. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól fmgg hány nm és hány szoba.
2021. máj. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Kempingben van Balatonparton, azt mondták klímás és közel van a wc/zuhany és 6 személyes, úgy hogy lefoglaltam :D
2021. máj. 25. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
A Balatonnál úgysem bent gubbasztanak az emberek, nagy lesz a jövés-menés, nyüzsgés (a család körében), tehát bőven lesz érdekesség a gyerek körül, ami majd leköti a figyelmét. Szúnyogriasztót vigyetek, én ezt javaslom: [link]
2021. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, erre pont nem gondoltam (még) :-)
2021. máj. 25. 13:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó lesz ez 30 nm mobilház 2 háló +nappali +konyha csak úgy foglaltam le, hogy nem is tudtam mit foglalok :D
2021. máj. 26. 08:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 30 nm túl kicsi lenne. 6-an vagytok! De sok dologtól függ, mennyire vagytok jóban, mennyit főztök, mennyit vagytok a fürdöben.
2021. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz az, mint írták is nem élni kell benne, csak aludni, arra meg elég!
2021. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!