Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam alig akar...

9 hónapos kisfiam alig akar aludni napközben. Vm ötlet?

Figyelt kérdés
Amióta feláll és kapaszkodva megy, azóta hiába teszem a kiságyba, hogy aludjon (majdnem leragad a szeme), de felpattan és sétálgat. A mi nagyágyunkon is ezt teszi, megkapaszkodik a támlába és élvezi, hogy sétálhat... Eddig itt altattam, lefeküdt szépen, simogattam és énekeltem, elaludt, de pár hete néha másfél óra is van egy appali altatás. Az estivel nincs gond.
2010. aug. 24. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez van.Kb 3honapja.Most 11 honapos a kisasszony es alig alszik nappal.volt olyan ,hogy egy altatas eltartott 2-2 es fel orahosszaig.Ez azt jelenti,ott kell mellette feküdni mig el nem alszik.
2010. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár én is kiírhattam volna a kérdést. Dettó ugyanez van a 9 hónapos kisfiamnál. Ő amúgy is rossz alvó, mindig van valami fontosabb dolga, mint az alvás. Mi most már kezdünk áttérni a napközbeni egyszeri alvásra, csak ebéd után, de néha így is egy örökkévalóság, mire elalszik. Szóval én is várom az ötleteket! :)
2010. aug. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi...hátha vk tud vmt...
2010. aug. 24. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányszor alszik napközben? Ha kétszer,akkor próbáld csak egyszer rábírni.Én ilyen idősen már csak egyszer altattam ugyan ezért.Bevált.
2010. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!