Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért izzad 3hónapos kisfiam?

Miért izzad 3hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Sokszor ha fel is ébred megvan izzadva? Gondolom ilyenkor melege van, túl van öltöztetve? Amikor ringatom a karomba rámizzad, amikor etetem és fogom a kisfejéről folyik a víz ahol érintkezik a karommal. Most olvasgattam utána miért izzadhat, hát eléggé megijedtem..
2021. máj. 28. 05:13
 1/8 A kérdező kommentje:
A talpa is izzad, tenyere..
2021. máj. 28. 05:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A babád valószínűleg nagyon nem bírja elviselni a meleget.
2021. máj. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni,csak nagyon nem bírja a meleget.
2021. máj. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Mennyi ruha van rajta?


Valószínűleg melege van és izzadós típus.

2021. máj. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Na de ha a meztelen feje a meztelen karoddal érintkezik, akkor persze, hogy összeizzadtok. Tegyél a karodra textilpelust és úgy legyen a feje a könyökhajlatban.
2021. máj. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoktam tenni textilpelust akkor is izzad, de köszi a válaszokat kicsit megnyugodtam és már oda fogok figyelni, hogy ne legyen melege
2021. máj. 28. 06:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd mindig a tarkóját. Ha az meleg akkor túl van öltöztetve. Szerintem amilyen meleg volt tegnap, ilyen kicsire se kellet 1 rétegnél több.

Szopi közben meg ha meleg van (és esetleg túl is van öltöztetve) izzadni is fog. Hiába nem ér a kezedhez mert ott a pelus, attól még össze vagytok bújva. Melegíted. De majd meglátod nyáron. Te is izzadni fogsz

2021. máj. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl meleg van zokni ne legyen rajta hogy le tudja adni a hőt.vékony kis nadrág még egy body elég huszon fokokra/vékony rugi. :D
2021. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!