Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki babája eszi a Neocate...

Valaki babája eszi a Neocate nevű tápszert? Nekem most kell rávennem a 3honapos kisfiam hogy megegye és hát ordít mint a sakál szegénykém mert bűn rossz! Hogyan szoktattátok hozza? Csak idő az egész?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 03:00
 1/2 anonim ***** válasza:

4,5 hónaposan kapta a lányom. Előtte is Pregomint evett, az se jobb ízű. De 1. nap max a felét ette meg az adagjának. Éjszaka is kelt még enni, akkor már megette a szokásos adagot és masnaptól is.

Ha nagyon nem eszi meg, és nem vészes a helyzet (pl nincs véres hasmenése) akkor keverheted, hogy az előző tápszeréből mindig elveszel 1 kanállal és Neocate lesz, míg teljesen át nem áll. Nekünk javasoltak már így tápszercserét, de a fiammal is így álltunk át Pregominra 7 hós korában, mert egyáltalán nem akarta enni.

2018. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hónapos korában jelentkezett a véres hasmenés, de már az előző napokban is nyűgös volt. Másnap elvittük a gyerekorvoshoz, aki tejfehérje allergiára vagy laktózérzékenységre gyanakodott. 1 hétig javasolta a Pregomint. A tünet csökkent, de nem múlt el. Következő héten a gasztroenterológus kiírta a Neocatet. Javasolta, hogy kavargassam pl. 210 ml vízhez 6 kanál Pregomin 1 Neocate, következő nap 5 kanál Pregomin 2 kanál Neocate. Így elkezdi majd megszokni az ízét. Mondjuk én kipróbáltam rögtön csak a Neocateval és nem utasította vissza. Szerencsére az első nap után, hogy ezt itta megszűnt teljes egészében a hasmenés és a puffadás. 1.5 éves korára kinőtte az allergiát és az érzékenységet is. Most lesz 2.5 éves, szerencsére kutya baja! Nehéz,kitartást kívánok hozzá, főleg a hozzátáplálás idején, de reméljük a te babád is kinövi.
2018. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!