Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves gyereknek/babának(...

Másfél éves gyereknek/babának(?) milyen könyvet javasoltok?

Figyelt kérdés
Hamarosan találkozunk rokon kislánnyal, és neki gondoltam gyereknap alkalmából kis könyvet szerezni :) A saját lányomnak is amúgy érdekelnének könyvajánlók, ő még csak 10 hónapos, de már most nagyban falja a könyveket (egyelőre szó szerint xD :D De nagyon szereti lapozgatni őket). Bogyó és Babócán kívül mik azok, amik egy ennyire kicsinek érdekesek lehetnek?
2021. máj. 30. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tölgyerdő meséi
2021. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem meséskonyv igaz, a Lidlben vettem a kisfiamnak állatos és színtanulos könyveket, nagyon szereti nézegetni.
2021. máj. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amiket ennyi idősen nagyon szeretett azok a Sam Taplin-féle “Hova bújtál, ...” könyvek, Jörg Mühle Kisnyuszi könyvek és a Bogyó és Babócának a kemény lapos szereplőkről szóló könyvei, ezeket széttépni sem tudta, mert szerette a Boribont is de az rendes mesekönyv és eltépte őket.
2021. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a fajta Kukucs könyvek szuperek, akár már a te lányodnak is.

[link]


A nagyobbnak meg például bármilyen nagy böngésző könyv. Pl. Nyári nagy böngésző.

2021. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kislányom most lesz 1, de Boribont nagyon szereti. Nyilván nem engedem h széttépje de nem is akarta. Végigvárja míg elolvasom, egy nap többször is kéri. 3 könyv van meg eddig.
2021. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nálunk ez volt az egyik első könyv.Szívesen mutogatott benne dolgokat.Sokat tudott beszélni a képekről neki az ember és mikor már tanulgatta a szavakat ő is sokat próbált mesélni belőle.Hasonló típusú könyvet vettünk még csak nem ettől a kiadótól, amibe állatok vannak meg ami külön a színekkel foglalkozik.Szerintem ilyen lapozókkal nem nagyon lehet mellélőni.

Este Gazdag Erzsi:Mesebolt című könyvéből szoktam neki felolvasni egy-egy verses mesét este.Rövidek, legtöbb ritmusos és ennyi idősen inkább csak arra volt jó, hogy esti rutinba helyezzük a későbbi meseolvasást.Azt a kb 2 percet ami alatt el lehet olvasni egy-egy verset, pont elég volt, többet nem tudott volna végigülni, hallgatni.(mondjuk ez tuti gyerekfüggő, de az én gyerekem ilyen:)

2021. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lidl fejlesztő könyvei tényleg nagyon jók. Már 8-9 hónaposan szívesen nézegette a fiam. Szerintem találsz neten eladót vagy valami hasonlót.
2021. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Népi gyermekmondókák (kerekecske dombocska, vagy ecpec kimehetsz) könyvek. Nagyon jó kis rajzok vannak benne a mondókákhoz, szereti nézegetni, napi vagy egy órát azzal töltünk hogy mi micsoda a képeken. Egyedül is ellapozgatja simán ha úgy van, megkeresi a kedvenc figuráit benne.
2021. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!