Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg egy percre sem lehet...

Tényleg egy percre sem lehet egyedül hagyni egy újszülöttet?

Figyelt kérdés
Most várom az első babánkat és barátnőmtől ezt hallottam hogy nem tudom majd kivinni a kakis pelenkát a szobából mert nem hagyhatom egyedül a babát. 🤔 de hát akkor wc-re is viszem majd magammal? Amúgy férjem sokat lesz velünk, de azért lesznek napok amikor csak ketten leszünk. Meg pl több napi kaját pakoljak magamnak a szobába hogy éhen ne haljak? 😳 és akinek 2.3.gyereke az se teheti meg hogy beköltözik pár hónapra a babaszobába a másik gyerekek meg oldják meg egyedül. 😆
2021. jún. 5. 10:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%
Elmondom neked, hogy egy újszülöttet bárhova leteszel ottmarad mozdulatlanul. Nyilván biztonságos helyen nyugodtan ott lehet hagyni pár percre, rengeteget fog aludni is, úgyhogy nem kell folyamatosan mellette posztolni.
2021. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
79%
Egyes leirta. Nem kell tulparàzni mar most...
2021. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
91%
nyilván költôi túlzás volt, ha ezt mondta. a lakásban tényleg nem hagyod egyedül olyan értelemben, hogy nem mész ki a lakásból, de remélem te se gondoltad komolyan, amit írtál.
2021. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
87%
Ez vicces amit írtál. En simán elmentem fürödni ,csinálni a dolgomat míg ő aludt a kiságyban. Oké néztem közben a kamerát néha,de sosem jutott volna eszembe bespejzolni a szobába,ágytállal karöltve. :D
2021. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
75%

Biztonságos helyre teszed (tehát míg kiviszed a kakás pelenkát a kukába, addig nem hagyod a pelenkázón!) És intézed a dolgod. A wc-re épp el lehet vinni pl egy pihenőszékben ha nem zavar, ez egyéni megítélés kérdése. Én pl vittem mert emésztőszervi betegségem van, és sokat kell wcre menjek sajnos, de nem akartam annyiszor otthagyni.


Ne menj ki a házból baba nélkül, de nyugodtan zuhanyozz le mikor alszik, vidd magaddal a babamonitort.


Kis rágcsát lehet készíteni oda ahol szoptatsz.


Ha nincs el kiságyban, földön, mózesban, anyámkínjában, kendő viselésével tudsz házimunkázni, főzni is akár.


Persze ne hagyd magára 1,5 órára ébren amíg főzöl, de pár percekre ott lehet.


Ha alszik, én azt javaslom aludj te is, de vannak olyan mazohisták akik akkor főznek, takarítanak.

2021. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%

Egy pisilésre, gyors zuhanyra, egy pelus kidobás erejéig, magára hagyhatod nyílván.

De egy pillanatra se hagyd magára pelenkázón, keret nélküli fekhelyen!

Ha egyedül hagyod, azonnal a kiságyába, vagy bébitartóba, hordozóba tedd, amiből tuti nem eshet ki!

Hihetelen mire képesek az egész pici babák is, tehát csak maximális biztonságban hagyhatod magára.

Egy volt szülésznő

2021. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
69%
Úristen...ha már wc-re se mehetnél ki egyedül, megállna az élet. pl. amikor alszik, akkor intézd a dolgokat.
2021. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
70%
az első napok nagyrészét alvással fogja tölteni, miért ülnél felette?
2021. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%

A barátnőd élvezi, hogy paráztathat. Szép kis barát...

Nálunk nappalra babafészek volt, az is jó biztonságos, akkor is, ha ébredne közben.

2021. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
59%
Lehet a barátnőd babája több emberes baba. Azok ha ellépsz mellőlük már sírnak. De minden gyerek más. Lehet a tiéd nyugis lesz, lehet nem. De amúgy nyilván ha muszáj ott lehet hagyni sírva is, csak direkt nevelés címén nem szabad sírni hagyni
2021. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!