Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg egy percre sem lehet...

Tényleg egy percre sem lehet egyedül hagyni egy újszülöttet?

Figyelt kérdés
Most várom az első babánkat és barátnőmtől ezt hallottam hogy nem tudom majd kivinni a kakis pelenkát a szobából mert nem hagyhatom egyedül a babát. 🤔 de hát akkor wc-re is viszem majd magammal? Amúgy férjem sokat lesz velünk, de azért lesznek napok amikor csak ketten leszünk. Meg pl több napi kaját pakoljak magamnak a szobába hogy éhen ne haljak? 😳 és akinek 2.3.gyereke az se teheti meg hogy beköltözik pár hónapra a babaszobába a másik gyerekek meg oldják meg egyedül. 😆
2021. jún. 5. 10:16
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen pici korban még nagyon sokat alszanak, szóval ne pisilj be.
2021. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
75%
Hogyne lehetne már egyedül hagyni. Mindkét gyerekem eszik-alszik baba volt kiskorában, nyilván nem ültem felettük 3 órákat. Amikor ébren voltak vagy a kiságyban vagy a nappaliban a járókában voltak, akkor sem kellett felettük állnom, nézelődtek sokat, nem igényelték különösebben ilyen kicsiként a szórakoztatást. Sőt, én még a házból is kimentem alvásidőben a kertbe, azért van a kamerás bébiőr, hogy lássam ha ébredtek.
2021. jún. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
62%
Minden gyereknek eltérő az alvás igénye. Az én fiam 1 hósan már csak 3szor 20 percet aludt nappal
2021. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
69%
Ha mosdóba mentem, beraktam a kiságyába, bekapcsoltam a kiságyforgót és szépen elvolt arra az 1-2 percre. Enni akkor ettem, amikor aludt, mert azt azért szeretem nyugisan csinálni. A pelusok a pelenkázó kukában gyűltek, aztán nap végén amikor a férjem it otthon volt, kivittük. egyszer úgy jött ki, hogy neki már aludnia kellett, én viszont nagyon éhes voltam, akkor megettem egy szelet pizzát a feje fölött amíg szopizott és bealudt mellettem. Szóval mindent meg lehet oldani, csak kreatívan. A kiságyában biztonságban van amíg akár kirohansz a postáshoz.
2021. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
69%
Szeritnem egyáltalán nem kell parázni, sem rohanni sehova. Kiságyban elvan, rosszat nem tud csinálni, babafigyelő, kamera ezért van. Én simán reggeliztem, kaveztam a kertben amíg ő aludt, és a csomagomért sem rohantam. Nem kell megőrülni.
2021. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
86%
Miért ne lehetne kimenni a házból baba mellől amikor alszik? Ha van kamerás bébiőröd meg légzésfigyelő stb akkor nyugodtan ott lehet hagyni rövidebb időre ha pl a teraszon meginnál egy kávét vagy leszednél 3 paradicsomot a kertben. Persze nem azt mondom, hogy ugorj be a városba sétálni de 5-10 perc távollét nem jelenthet gondot ha a közelben vagy és a baba biztonságos helyen van.
2021. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
68%

Az első naptól hogy itthon vagyunk, simán főzök, mosok, takarítok mellette. Beteszem az ágyába, elnézelődik, rengeteget alszik....


Nem.értem a kérdést?!

2021. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
59%
17 Jó neked hogy nyugis babád van. Persze hogy így nem érted. Tudod a gyerekek is mind mások ahogy ugyebár mi is. Nem mind eszik alszik meg elvan magában gyerek
2021. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
90%

3 gyerekem van. Ha a nagyot mi visszük az oviba akkor az ikrek közül valakit kiviszek a naggyal a kocsiba, 1 baba bent marad. Pici korban a kiságyban vár adfig, most h már járnak, a babakarámban van.

A fürdetés szintén így működötz. Még fürdettem az egyiket, addig a másik biztonságos helyen volt.

Sőt még sírt is olyankor. De most mit csináljak! 2 kezem van 😉

2021. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
74%
Hát az enyémet nem nagyon lehet egyedül hagyni, de nem azért, mert nem biztonságos, hanem mert sír. Általában akkor eszek, amikor szopizik (hányszor leettem szegényt), aludni is csak rajtam tud. Egyszer csak kinövi :D
2021. jún. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!