Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg egy percre sem lehet...

Tényleg egy percre sem lehet egyedül hagyni egy újszülöttet?

Figyelt kérdés
Most várom az első babánkat és barátnőmtől ezt hallottam hogy nem tudom majd kivinni a kakis pelenkát a szobából mert nem hagyhatom egyedül a babát. 🤔 de hát akkor wc-re is viszem majd magammal? Amúgy férjem sokat lesz velünk, de azért lesznek napok amikor csak ketten leszünk. Meg pl több napi kaját pakoljak magamnak a szobába hogy éhen ne haljak? 😳 és akinek 2.3.gyereke az se teheti meg hogy beköltözik pár hónapra a babaszobába a másik gyerekek meg oldják meg egyedül. 😆
2021. jún. 5. 10:16
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen csinálhatod a dolgod, és magára hagyhatod a babát arra a fél percre, meg míg pl kakálsz.


Ha közben sír, akkor sír, kibírja azt a pár percet, míg te a klotyón ülsz vagy kidobod a pelust.

Nem kell azért a gyereket 0-24 szórakoztatni :)

2021. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
67%

29-es, nem kötelező ám 12 órázni ;)


De megsúgom, hogyha majd te is dolgozol, ugyanúgy rád fog maradni a háztartás is, mert ő pont lesza., hogy főzhetne is egy tál ételt.

2021. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
38%
26 mint írtam tobbemberes gyerekem van. Nem. Nem egyszerű. De ami rinyak menni bírnak ebben a témában az már súlyos túlzás. Vagy mindenki itt ventillalja ki magat. En nem tudom.
2021. jún. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
37%
33 tuti nem tobbemberesed van
2021. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
26%
34. Tuti. Te már csak tudod.
2021. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha otthagynám a gyerekemet 5 percre sírni, akkor ember legyen a talpán, aki megnyugtatja, annyira szétcsúszik, ezért kerülök minden ilyen helyzetet. És utána lőttek az egész napunknak. Szóval olyan is volt, amikor extrán nyűgös volt, hogy a vállamra csaptam és úgy mentem pisilni. Volt, hogy elfelejtettem magamnak vizet bekészíteni, inkább nem ittam 2 órán át, mert örültem végre elaludt rajtam, és nem tudom lerakni. Kendőt utálja, babakocsi mózesét utálja. Kézben van el, és a földön, ha ott vagyok mellette, esetleg 10 percig a pihenőszékben. Hasfájós is. Nem panaszkodásból írom, csak szemléltetésnek, hogy nem csak eszik-alszik babák vannak, nálunk beütött nagyon a 4. trimeszter.
2021. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
17%
35 Akkor meséld már el mi az ami azt mutatja, hogy többemberes.
2021. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
16%
37 ne haragudj de egy bizonyos szint fölött nem süllyedek egy bizonyos szint alá. Ha hazudnék, akkor is rá tudnék keresni a neten ezer cikkre és olyan sztorit rittyentenék, hogy magad alá vizelsz. Szerintem maradjunk annyiban hogy ne trollkodd szét a kérdező kérdését. Az én életemre semmi hatással nincsen, hogy te mit hiszel vagy nem. Szép napot.
2021. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
64%

Erre én is kíváncsi lennék. Az én TE gyerekem is úgy reagált a sírni hagyásra ahogy fent is említették. Úgy belelovalta magát h kizökkenthetetlen lett.

Öklendezett, hányt. Volt h már lila fejjel üvöltött, és egyszercsak bennakadt a levegő. Ijesztő látvány volt h ott állok mellette és majd megfullad a csecsemő a karomban.

Ha megmozdulsz mellőle (amit nem is akarsz mert már 3 éve nem aludtál egyhuzamban 3 óránál többet) felkel.

Ha ezek nem jellemzőek a gyermekedre, akkor nem többemberes.

Az ikrekkel mázlim van. Egyáltalán nem ilyenek. A fiam nehezebb eset, de megsem közelíti a nagylányomat. A 2 babával nincs annyi "baj" összesen mint a lányommal volt/van

2021. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Az èn lànyom 5 hetes csak rajtam akar nappal aludni. Nèha sikerül megszöknöm enni vagy a wcre . De àtlagban a hàzimunkàt ketten vègezzük ... hordozom a hordozòkendőben(amiben csak aludni szeret ha èbren van sìr benne..) sokszor a karomban fogom ès ùgy eszem ,nèha a wcre is ùgy jàrok ,hogy a karomban tartom. Fürödni akkor fürdöm ha hazajön a fèrjem. Soha nem hagytam mèg sìrni 5 percet sem egyszerűen nem visz rà a lèlek. Ezekszerint a vàlaszok szerint az èn lànyom nehèz eset.
2021. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!