Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez csak szerintem tulzás?

Ez csak szerintem tulzás?

Figyelt kérdés
Jovo hetfon jar le a 6 hetunk,a ferjem testvereek mar mai napra bejelentkeztek mondvan hogy nekik csak ekkor jo babalátogatásra.Közbe elmentek keresztelőbe és ma este 10 órakor hivnak hogy most jönnek.Azzal beruccannak epp a baba altatási ideje alatt...semmit nem szolnek ha mondjuk távol laknának vagy bármi de egy városba lakunk egy utcán belül...és mikor mennek el azt mondja meg a ferjem testvere hogy holnap delutan ugyis szabadok ugyh beugranak a tortábol enni amit hoztak...es en azota is altatni probalom a kicsit mert ugy megzavarta a latogatas hogy nem akar elaludni,es termeszetesen mikor mondom a ferjemnek hogy ez szerintem mar sok es ugy erzem hogy nem figyelnek rank,meg o van felhaborodva hogy en nem ertekelem a gesztust.Most tenyleg tul reagalom?
2021. jún. 5. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem reagálod túl. Mi a francot keresnek egy újszülöttnél este 10kor?!
2021. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Én személy szerint a telefonba közöltem volna, hogy ilyenkor már ne jöjjenek. Este 10-kor már nem illő látogatni pláne nem kisbabát. Ha meg amúgy is mennek másnap óriási bunkóság.
2021. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Hat en a 2 es fel evesemhez se engednek senkit este 10kor latogatoba...allj a sarkadra!
2021. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos a felháborodásod. Viszont marha felesleges. Ezt a telefonba kellett volna közölnöd velük. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Ha te nem szólsz, akkor ők nem veszik észre magukat és máskor is menni fognak.
2021. jún. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Este 10-re akkor se jöjjön vendég, ha kizárólag felnőttek laknak abban a lakásban.

Meg kellett volna mondani a telefonban, hogy szó sem lehet róla. A csengőt meg kikapcsolni, nehogy felzavarja a kisbabát.

2021. jún. 6. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Azt se értem, mit keres valaki este 10-kor babalátogatóban, de azt sem, miért nem láthatta egy olyan közeli rokon, mint egy testvér, 6 hétig a babát...
2021. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen jogos. En soha senkit nem engedtem be hozzank este 8 utan miota megvan a kislanyom. Furdestol mar csak 3an vagyunk. Egyszer anyosomek beprobalkoztak h annyira megneznek a furdetest mondtam h sorry de nem.
2021. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
Már az elején meg kell/ezt volna húzni a határokat
2021. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem en beszeltem veluk hanem a ferjem,en elmentem egyet furdeni,irtam neki smsbe hogy ne...ne jojjenek de o beleegyezett mert szereti a testveret
2021. jún. 6. 11:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Este 7kor fürdetünk. Addigra ha valaki van is nálunk, el kell mennie. Mindenkinek elmagyarázom, hogy az esti rutint be kell tartani a nyugodt éjszaka miatt.

Állj a sarkadra! Ferjednek meg nem tetszik, akkor mehet ő elaltatni a babát.

2021. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!