Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy ilyen pici a kislanyom?

Baj, hogy ilyen pici a kislanyom?

Figyelt kérdés

2 eves mult 1 honappal es 81 cm

A kortarsai sokkal nagyobbak, meg egyebkent ugyesebbek is ami alapjaraton nem erdekelne, hiszen nekem ugy tokeletes ahogy van es minden gyerek mashogy fejlodik(bar a vedono mar megjegyezte h az azert furi h meg nem beszel egyalatalan csak nehany hangutanzo)

Inkabb azon aggodom h ilyen pici szerintetek ez normalis v kene egy verkep v vmi?

En 170 cm vagyok ferjem meg 180


2021. jún. 6. 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nagyszülők is ilyen magasak mint ti? Mert onnan is jöhet a magasság.


Egyébként egy vizsgálat sosem árt, ha aggódtok.

2021. jún. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nagyszulok is olyan magasak mint mi ott se alacsony senki
2021. jún. 6. 08:54
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, hogy majd suliban fog nőni, de védőnővel beszélj, hogy milyen vizsgálatok kellenének.



Lehet semmi komoly, csak régi felmenők közül volt valaki alacsony (akit nem ismertek már) és most üt vissza.

2021. jún. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

7 felmenőig öröklődhet minden. Lehet valamelyik ükszülő alacsony volt.

Nekem a dédnagymamám 140 cm volt, de ő még 1880-ban született.

2021. jún. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem kicsi. Kisebb, mint az átlag, de nem sokkal és benne van a normál tartományban.
2021. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Mintha jelentene bármit is. :) Lányom magas volt kicsiként (félévesen 75, 1 évesen 81, 2 évesen 92), most meg teljesen átlagos, sőt inkább kisebb. 110 cm majdnem 6 évesként.

Egyébként teljesen ugyanakkora voltam én is 1-2 évesen mint ő, erre 158-ra nőttem.

Szomszéd gyerek meg egy fejjel kisebb volt nála, most meg 1,5 fejjel magasabb.

2021. jún. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Az én lányaim még kisebbek picit (2 évesen 78-79), teljesen egészségesek, okosak, ügyedek. Genetika. 😊
2021. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
A magasag reszhez nem tudok mit irni. A beszéd meg tul van gondolva. Ennyi idosen kb 20 30 szot tudott a lanyom elmúlt ket es fel es kis papagaj lett 2 szavas mondatai vannak es minden szót megismetel. Enekelj mondokazz sokat és ha keszen all ra megszolal!
2021. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!