Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lakásban 24 fokban elég egy...

Lakásban 24 fokban elég egy rövidujjú body + vékony nadrág + zokni a 9 hónapos babára?

Figyelt kérdés
Eddig 22,5 - 23 fok volt bent. Akkor rövid ujjú body + hosszú ujjú body + nadrág + zokniban volt. Nem izzadt. Egész nap mászkál a házban, meg sem áll. A védőnő azt mondta, hogy 25 fok alatt 1 réteggel kell több ruha rájuk, vagyis 24 fokban elvileg kellene még egy felső, nem? Első baba. Fürdetni őt 24-25 fokban szoktam, ebbòl kiindulva öltöztetném lengébben.

2021. jún. 9. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen
2021. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nagyon izzadós folyamatosan folyik róla a víz.

Napközben egy rövid ujjú body van rajta, egy zokni és egy vékony nadrág. Délután már rövidnadrág. Este pedig egy rövidujjú body. Még így is izzad pedig 23 fok van benn.

2021. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Elég.

A gyereket figyeld, hogy fázik/melege van, ne a 'nagykönyvben' leírtakat, mert minden baba más. 😊

2021. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Sok. Egy body is simán elég lenne. Nem kell megfőzni a gyereket. Ő sokkal többet mozog, mint te.
2021. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy rövid bodyt adok rá, esetleg még rövidnadrágot.
2021. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos a kislányom, nálunk is 24 fok körül van a házban. Ujjatlan vagy rövidujjú body, rövidnadrág és vékony zokni van rajta (azt délután már leszedi magáról). Meg nem áll egész nap, kúszik mászik, pakol. Szakadna róla a víz, ha még egy réteget ráadnék. Nem olyan kicsik már ők, nem csak fekszenek, sőt, többet mozognak, mint mi, felnőttek.
2021. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy rövid bodyban van, esetleg még egy zoknit adok rá, amit később leszed magáról.
2021. jún. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Most pont 24 fokra van állítva a légkondi, a 10 hónaposomon peluson túl csak egy rövidujjú póló van. Amikor alszik, betakarom, de néha még takaró nélkül is leizzad. Szerintem amit leírtál, az nagyon sok. De persze ha a gyerek nem lázad, nem izzad, akkor oké. Mindenki más, szerintem a gyerekre figyelj, ne arra, hogy mit mond a védőnő vagy mi itt anonim a gyakorin.
2021. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!🙂 Egyet értek veletek. Tegnap már ő is csak 1 rövid bodyban mászkált itthon.
2021. jún. 9. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!