Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » (Újdonsült) anyukák, minek...

(Újdonsült) anyukák, minek örülnétek/örültetek ajándékként?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, meglepném anyát is valamivel, nemcsak a babát. 🙂

Apa ajándékát könnyen lerendeztük, de nem tudom, egy anyuka minek örülne ilyenkor? Segítsetek légyszi, hátha együtt kitalálunk valami jót. 🙂



#ajándék #babalátogatás #Újdonsült szülők
2021. jún. 9. 21:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Fürdőbomba, masszázskupon, vásárlási utalvány
2021. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Gyümölcs, édesség,tea
2021. jún. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Én vásárlási utalványnak örültem volna. Abból azt veszek amit szeretnék. Gyakran kaptam csokit és bonbont is. Annak is örültem. Kicsit márkásabb kozmetikai termékcsaládot is kaptam, hogy ameddig otthon vagyok a babával és nincsen lehetőségem kozmetikushoz menni (plusz covid is volt) tudjak szépítkezni.
2021. jún. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Füldugó, hangtompító 😂

Amúgy egy jó minőségű kozmetikumok, leginkább krémek, szérumok, pakolások, fürdőbomba, egy jó minőségű bor, ha szoptat majd megossza ha már nem fog.

2021. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Aranyozott Ferrari
2021. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Dm, müller, h&m, biotechusa utalványnak örültem a legjobban. Neked kell ismerni az anyukát. Én örülök fürdősónak, márkás szemes kávénak, fényképes meglepetésnek pl bögre, kispárna, utalványnak a kozmetikusomhoz, ilyesmik.
2021. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Én fürdősónak nem örültem volna. Alig vártam, hogy kádban fürödhessek végre így is, kínszenvedés volt az a 6 hét. Amúgy friss a tapasztalat, 3 hónapja szültem.


Én is ajándékutalványt preferáltam volna bababoltba, de sajnos hasonlót nem kaptam (meg úgy kimondottan én nagyon senkitől semmit, csak a férjemtől).

Babanapló esetleg, ha még nincsen.

Könyveknek is nagyon örültem volna, ami az elkövetkezendő hónapok fejlődéséről szól, vagy babamasszázsról ilyesmi.

Édességek, egészséges nasik

2021. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Rossmann/DM utalványnak örülnék :) Ott magamnak is és a babámnak is tudok venni dolgokat.
2021. jún. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Én nem igazán akartam volna utalványt. Szülinap/névnapra en pl mindig azt kapok a barátoktól, és a hajam égnekáll, mert sokszor kaptam olyant, hogy abba a boltba pl életemben nem is jártam.

(Én pl nem járok rossman, dm és tarsaiba...)


Nálam a csoki volt a nyerő. Kb mindenki aki jött nekem deszertet, csokit, gyümölcslét hozott, apának egy üveg bort, babának vagy egy rucit, vagy egy kis játékot.


Ha mi megyünk babázni, én is ezeket szoktam vinni

2021. jún. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Gyerekvigyázás kupon! Komolyan. Az újdonsült szülők úgyis mindent IS megvesznek, azt a márkát, ami bevált, abban a boltban, ahol megszokták. Az édesség például nálam szoptatás alatt valahogy nem csúszott.

Na de az idő! Az nem megvásárolható.


Én marhára örültem volna, ha valaki kérés nélkül felajánlotta volna, hogy 2 etetés között két órát vigyáz a gyerekre, amíg én alszok/pihenek/sportolok/filmezek/akármi. Igaz, nehéz eset volt, nagyon keveset aludt napközben.


Vagy főtt kaja, aminek még nagyon örültem. Jó kis laktató, házikoszt.

:D

2021. jún. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!