Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba kutacsa tul hamar benött ?

Baba kutacsa tul hamar benött ?

Figyelt kérdés
5 es fel hos babam kutacsa be nött. Elvittem neurologiara es nagyon meg ilyesztettek..azt mondta a dokinö hogy koranak megfelelöen mindent tud jelenleg de lemaradhat es fogyatekos lehet

2021. jún. 11. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Műtétet nem ajánlott???


Szomszédom kislánya csónakfejűséggel született. Elcsontosodott (benőtt) a kutacsa, a koponyavarrat.


De semmi baja nincs, nem is látszik semmi, mert megműtötték többször.

Valamilyen megoldást tudott mondani? Továbbküldött?

2021. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt ajánlom, vidd el egy jó kórházba. Sote, Szeged vagy Debrecen. Egy JÓ orvoshoz.
2021. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En romamiaban elek. Egyebkent nemet orszagba dolgozunk most epp nyaralok itthon.
2021. jún. 11. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt muteni szoktak. Osszenott koponyacsontokat szetszedik, utana a baba ilyen sisakot hord, mint a hokisoknak van.


Teljesen bevett modszer. En szlovakiabol vagyok, benne vagyok egy babas csoportban, ahol ilyen esetek is vannak. El kell vinned orvoshoz, ezt muteni kell. Ha jol tudom, maximum 6-7. Honapig mutheto. Intezd gyorsan.

2021. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
4es vagyok. Most utananeztem googlen, nem minden esetben baj, ahigy latom. Mindenkepp akar hetfon ha lehet vidd beurologushoz. Ezt intezni kell. Es nyugi ne ijedj meg. Minden rendben lesz.
2021. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most voltam neurologusnal ma. Megyek jövö honapba egy masikhoz is. Megyek nemet orszagba is vele. Jelenleg ennyit tudok csinalni
2021. jún. 11. 20:15
 7/10 A kérdező kommentje:
En is probaltam googelen nezni dolgokat. Bel gyogyasz a kereszt anyukaja s neki is el mondtam a problemat.
2021. jún. 11. 20:16
 8/10 anonim válasza:
Szia! Miujsag veletek azóta?
2023. máj. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Minden ok a lanyommal semmi baja. Lassan 2.5 eves, beszel, szalad, egyedül eszik, öltözik, cipöt hùz. Nem lett semmi igaz abbòl amit a neurològus mondott.
2023. máj. 5. 08:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Amit a valaszolok irtak az sr lett igaz, hogy müteni kell es ilyesmi. Habar tudom senki se rossz szandekkal irta, es halas vagyok mindenkinek.
2023. máj. 5. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!