Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hós babám taknyos. Nem...

1hós babám taknyos. Nem tehetek benne kárt? Az orrleszívással nem sérthetem meg az orrát vagy a nyálkahártyáját? Fáj neki? Nem pici az orrleszíváshoz? A ti babátok is hangosan horkangat, nyög éjjelente, akkor is ha nem taknyos?

Figyelt kérdés
Attól félek,többet ártok vele,mint használok.Annyira tiltakozik, olyan,mintha nagyon fájna neki,megszakad érte a szívem!Pesztonka orrszívóval szívom le neki,de ma rengeteg kijött(eddig nem) és úgy sírt,hogy beleizzadt.
2008. dec. 8. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ártani nem ártasz vele nekem is volt megfázva a kislányom és azt mondták, hogy naponta többször szívjam mert így nem lesz arcüreg gyulladása! Fájnai nem fáj neki csak kellemetlen. Én közben játszottam vele, énekeltem neki többször megálltam. Így nem sírt!

Én úgy csináltam, hogy Aqva Maris orrspay-vel befujtam neki vártam pár percet és utánna szívtam mert az egy kicsit fellazítja.

Sok sikert. Miközben csinálod gondolj arra, hogy ezzel neki segítesz.

Jó babázást!

2008. dec. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam magamon az orrszívót, nem valami kellemes érzés :-) sajnos muszáj használni, így kerülitek el a nagyobb bajt.
2008. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet az alvással? Az én babám,felébredése előtt legalább egy órával olyan hangosan horkant,hörög stb,hogy felébredünk rá, és legalább egy órán keresztül tart!
2008. dec. 8. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!