Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hat és fél hónapos kislányomna...

Hat és fél hónapos kislányomnak adhatok körtét vagy még várjak vele? Almát, meggyet, őszibarackot már eszik. Még milyen gyümölccsel próbálkozhatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 7 hónaposan már ehet körtét, de adhatsz neki banánt is - nálunk ez a kedvenc :-)
2008. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálkozhatsz a körtével is,az sem puffasztóbb mint az alma vagy a banán.Én ilyen idősen már főztem is a kicsinek körtét rizzsel.Nagyon szerette!
2008. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod óvatosan, én is adtam már neki, de én téli körtét próbáltam. (Ez egy körtefajta.)Azt mondják, a "nyári" körte esetleg hascsikarást okozhat, szelesebb is. (Persze már nyári körte nem is nagyon van, mert ilyenkorra nem áll el.)Az én kisfiam szereti nagyon a sárgabarackot, bár ezt nem mindenki ajánlja még. Sokan mondják a banánt is, bár ezt mi nem szerettük.
2008. dec. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!