Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon elrontom így a kisbabóm...

Nagyon elrontom így a kisbabómat?Pici fiam (7,5 hós) néhány hete nem alussza át az éjszakákat, ahogy eddig. 1-2 óránként megébred, felkapaszkodik a rácsra és sírdogál.

Figyelt kérdés
Hajnalra annyira "elfáradunk" ettől, (meg nem is nagyon tudom már másképp addigra visszaaltatni) hogy magam mellé veszem az ágyba. Ott visszaalszik velem és jól kipiheni magát. Ha elmúlik ez a nyűgösebb időszak vissza tudom szoktatni a kiságyban való alváshoz? Vagy inkább most is "erőltessem" a kiságyat? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2008. dec. 8. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen és sok országban még ma is a gyerek a szülőkkel alszik.Ha éjjel sír és veled megnyugszik akkor biztos szüksége van rád.Az én babám 3 hóig csak velünk aludt,majd egyik napról a másikra külön tettem és úgy is jó volt neki.Ha jön 1 foga vagy kicsit beteg és nagyon sír éjszaka én is magunk közé teszem,de ettől függetlenül nappal jól elvan egyedül az ágyában és amikor elmúlik a nyűgös időszaka(pár nap) simán alszik egész éjszaka külön is.Nem kell megijedni attól,ha néha a közeledben,biztonságban akar lenni,hiszen még sok évig te leszel a biztos pont az életében,amitől megnyugszik majd.
2008. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

NE izgulj, nem rontod el. Az en kisfiam most 6,5 honapos, amikor jott az elso 2 foga szinten orankent kelt. Nem birtam mindig kint altatni a szobajaban, ugyhogy 2-3 ejszaka en is magam melle vettem. Kibujtak a fogak, most mar megint nyugodtabban alszik, vissza tudom altatni, ha felebred ejszaka, es siman elalszik megint a sajat szobajaban a kisagyban. Csak egy kis vigasztalas kellett neki akkor a fog miatt. A tobbi foganal is igy fogom csinalni, ne sirjon szegenykem. De nem hiszem, hogy ezzel elrontanank oket.

2008. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Boldog babázást mindenkinek!
2008. dec. 8. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 11 hónapos. Ha éjszaka megébred és nem tud visszaaludni beteszem közénk az ágyba. Én születése óta ezt csinálom és nem szokott közénk, szépen alszik az ágyikójában. Most épp jön a foga ezért nyűgösebb. Ha kijött a fogacska nem fog felébredni és nyugodtan átalussza az éjszakát a saját ágyában. Szóval attól, hogy néha magad mellé veszed még nem szokik közétek, már elég nagy ahhoz, hogy tudja a kiságy az ő éjszakai kuckója.
2008. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk azután volt ilyen, hogy kórházban voltunk, előtte mindig átaludta az éjszakát. Két hétig sírt, ha egyedül hagytam a kiságyban. Én nem erőltettem, aludtam vele, éjszaka meg kivettem közénk. Két hét kellett,mire helyre állt a kis lelkivilága és megnyugodott, és szépen aludt az ágyában. Szerintem ez az egyik legnehezebb döntés, hogy mivel teszel jót, mert nehéz eldönteni, hogy csak hisztizik, vagy tényleg baja van. Nekünk a velünk alvás jött be.
2008. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!