Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Twistshake tanulópohár vélemén...

Twistshake tanulópohár vélemények?

Figyelt kérdés
Egyáltalán érnek ezek a tanulópoharak valamit? Valóban 4 hónapos kortól már lehet használni? Vagy melyik a jó márka? Első (iszsz) baba, el vagyok veszve. Tudom, hogy iszsz babának elég az anyatej és nem kell külön folyadékpótlás, de azért szeretnék beszerezni egy normális üveget, amiből majd tanulgat inni.

2021. jún. 15. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is iszsz babám volt, sosem látott cumisüveget.

Mi 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, akkor kezdtem étkezések után vízzel is kínálni. Sima, egyszerű műanyag pohárból. Nagyon hamar és ügyesen megtanult belőle inni, később, ahogy ügyesedett már önállóan is fogta.

Csak azért írom, mert esetleg ez is megoldás lehet. Hogy nem veszel mindenféle méregdrága tanulópoharat, hanem rögtön rendesből tanítod inni.

2021. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, ez is egy opció, kapott ajándékba bambusz étkészletet pohárral, majd azzal bepróbálkozok. 😊
2021. jún. 15. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

3 gyermekem van.

Az elsőnél még sok féle csoda poharat próbáltam, elsősorban utazáshoz, sétához.

Amit eltudok mondani. A szilikonos szívószálas bebüdösödik, be penészesedik. Nekem még a kis kefe mellett is, hiába mostuk rendszeresen. A kemény fejűn meg túl nagy a luk egy kezdő babának. Utazáskor ha borul ömlik mindenfelé. Túl kemény.


Szóval második gyereknél már nem vásárolgattam össze vissza. Volt 1 db random csörős de az szilikonos fejü utazónk, otthon pohárból ivott. 1 évesen meg sima üvegből aminek pattintós a feje mint kubu vagy a gyerek Jana üvegnek.

2021. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2021. jún. 16. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!