Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan fürdetitek az ülni még...

Hogyan fürdetitek az ülni még nem tudó babátokat, hogyha kinőtte a kádját? Nincs nagy kád, csak zuhanyfülke!

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi idős? Hosszban nőtte ki? Esetleg ültethetnéd, amíg nem tud ülni, fogod közben, és úgy megfürdeted. Nálunk sokáig állt fenn ez az állapot, alkati hipotón a fiam, és nagyon nehezen kezdett el ülni, nagyon sokára.
2021. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha csak zuhanyzónk lenne akkor bedugnám a lefolyót, engednék vizet a zuhanyzálcába és ráhasaltatnám egy szivacsra (ha már tud rendesen támaszkodni persze) és mehet a locsizás. Ha nem tud hasalni rendesen akkor a szivacsra háttal ráfektetném és úgy. Egyébként ugyanezt csinálom csak nagy kádban.
2021. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez most nálunk is aktuális lesz, sokat nézelődtem a neten és arra jutottam, hogy ezt fogom megvenni:


[link]


A nagyobbik gyereknél egy olcsóbb fürdető párnát használtunk, de az már tönkre ment és nincs is már a piacon.

2021. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy kádban fogjuk használni, de talán zuhanykabinban is jó lehet.
2021. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1: jövő hónapban lesz 6 hónapos, hosszában nőtte ki, ráadásul imád pacsálni, így fürdés után az egész nappali úszik.

#2: sajnos ez az opció sem játszik, fülkénk van nem kabinunk, ezáltal nem lehet bedugni a lefolyót. (Téglalap alakú lefolyó)

2021. jún. 18. 15:32
 6/11 A kérdező kommentje:
#3: köszönöm szépen a tippet, egy átmeneti megoldásnak akár jó is lehet :)
2021. jún. 18. 15:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Vennék egy nagy méretű kádat, mert pici még, lehetne használni jó darabig. Nekünk ilyen van:

[link]

A 9 hónapos 77 cm-es lányom bőven elfér benne (már ül, de csak 1 hete). A fürdőben nem tudjátok fürdetni? A víz kicsapkodásán a nagyobb kád sem segít sajnos.

2021. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bocsánat, valamiért nem jó a link.

[link]

2021. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen gondunk, de hasonló helyzetben én vennék egy akkora felfújható gyerekmedencét, ami befér a zuhanytálcába.
2021. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Baba ültető/fektető.


[link]

2021. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!