Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek épített zuhanyfülke...

Akiknek épített zuhanyfülke van otthon! Szerintetek mennyire gyerekkompatibilis?

Figyelt kérdés
A babakád kinövése után meg lehet benne oldani a fürdetést? Vagy milyen megoldásotok van erre?

2017. szept. 24. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Zuhanyzik a fiunk. Ha nagyon akar fürdeni (évente párszor), akkor kiskádban fürödhet. Költözés elott volt kádunk. De csak az érdekelte, hogy a hátsó részén lecsússzon. Ha nem engedtük, akkor nem is akart fürdeni. Ő az esőztetőt szereti, az alá áll be. De ő sosem volt a fürdésért rajongó gyerek. Kíváncsiak leszünk, hogy a kistesók milyenek lesznek.
2017. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Csúszásgátló alátéttel és megfelelő odafigyeléssel nem lesz gond.
2017. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Vegyetek nagyobb méretű babakádat és az sokáig jó ha fürdeni szeretne.
2017. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Multkor nem volt melegvizunk, ugy melegitettem, es igy csak a babakadban volt viz, miutan a kicsi megfurdott abban furodtem , jelentem 36 evesen belefertem :)
2017. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Mi vettünk egy ilyet:

[link]

De ez csak akkor jó, ha már ül.

Erre a célra ezek is nagyon jók szerintem.

[link]

[link]

2017. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért lettem 0%-ra pontozva? 😳

A kérdésre válaszoltam.

2017. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Én is le lettem pontozva, pedig én saját tapasztalatot írtam. Lehet, hogy a szüleim voltak, mert szerintük kád nélkül nem lehet boldog gyereket nevelni.
2017. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi meg azért hagytuk el hamar a kiskádat, mert annyira pacsált, hogy minden alkalommal úszott a fürdő.
2017. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom ki pontozott le mindenkit. Ha esetleg válaszolt volna hogy miért nem ért egyet abból többet tanultam volna...
2017. szept. 27. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!