Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet vízkőteleníteni...

Hogyan lehet vízkőteleníteni a vízforralót?

Figyelt kérdés
Bocs ha nem teljesen ide illik a kérdés, de gondolom itt sokan használnak. Valami vegyszert forraljak benne? Egy hetes, és már csupa vízkő az alja.
2010. aug. 25. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én vízkőoldót öntöttem bele,majd miután kimostam ecetet,és újra kimostam.Ennyi. :)
2010. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az ecet a legjobb.

Beleöntesz valamennyi (kb 1-2 deci) ecetet, öntesz rá vizet, hagyod állni egy éjzsakát, kiöntöd, felforralsz vizet és kész....ecet elpárolog amúgy!

2010. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fele ecet, fele víz, többször felforralom, hagyom kicsit hülni, majd mindig tiszta vízzel 5-6 alkalommal átforralom.
2010. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én tömény 20%-os ecettel szoktam. Beleöntöd, állni hagyod egy kicsit, kiöntöd, kiöblíted, forralsz benne egy adag vizet, amit kiöntesz.
2010. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ecet!!!
2010. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Citromlé az aljába, kicsit állni hagyod,majd felöntöd vízzel éjszakára, reggelre csilli-villi. Én jobban szeretem ezt használni mint az ecetet.Meg is szoktam kóstolni a vizet, hogy jól kiöblítettem-e.
2010. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ecetet ne forrald sose, veszélyes a gőze....
2010. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ecetet önts bele, várj kicsit, magától lemarja. Aztán vízzel öblítsd, és sima vizet forralj 1-szer 2-szer, és már tiszta is.:) Az ecet lebomlik, nem vegyszer. Vízkőoldót ne használjon babás család, (se senki) veszélyes vegyszer, nem egészséges!
2010. aug. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Citromsav. Lehet kapni étkezésit, majdnem olyan, mint a citrompótló. Kis papírzacsiban van, mint a vanílliáscukor. És nem káros.
2010. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ecet az tökéletes :D
2010. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!