Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A meleg idohoz lehet kapcsolat...

A meleg idohoz lehet kapcsolatos hogy a babak kevesebbet pisilnek?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok a huje kerdesert de 7 ho babam alig pisil az utobbi egy napban..nincsenek full pisis pelusok..inkabb szaraz..keves pisis pelusok.

Azt mondjak izzadnak a babak...ilyenkor nem pisilnek annyit..

Probalok sok folyadekot adni neki...viszont a tejcsi adagjat megissza

Masnal is van ilyen ?


2021. jún. 22. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki vizet is.
2021. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy melegben több folyadékra van szükség, mindegy, hogy felnőtt, vagy csecsemő. Sőt, pont az időseket és csecsemőket szokták kiemelni, hogy óvjuk őket a nagy (kinti) melegtől, és igyanak több vizet.
2021. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

100% anyatejes volt a babám, erre azt mondják nem kell +ba itatni.

Na nekem a doki is meg a védőnő is ajánlotta a vizet. Meleg van, kell nekik.

2021. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg adj neki szopik közt vizet, vagy tedd óránként mellre. Nagyon hamar kiszárad ilyen pici baba. Napközben nem szabad vele kimenni, csak reggel és estefelé mikor nincs 35 fok
2021. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Jajj most olvasom 7 hónapos, 7 hetesnek olvastam. Akkor valóban sok vizet adj neki, mivel már eszik is.

4 voltam

2021. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Víz, víz, víz! Félóránként kínálom, így se vagyok teljesen elégedett a pisis pelusokkal.
2021. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Most olvasom én is, hogy 7 hós...

Így már nem kérdés. Itatni, itatni, itatni....

(Nekem áprilisi a fiam, a nyáron hiába csak cicizett, akkor is kellett a víz)


3as voltam

2021. jún. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
9,5 hónapos a lányom, itatom én, de egyszerűen nem kell neki, csak kevés. Én most pont ezért kevesebb ebédet adok neki és iszik utána tápszert is (egyébként simán ki tudnám váltani az ebédet is). Ki sem tesszük a lábunkat a klímás házból, legfeljebb estefelé medencézni.
2021. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!