Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Általában mennyi ideig szoktak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában mennyi ideig szoktak tartani a titkos,meleg kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy nekem már 1 éve van egy barátnőm.Néhányan tudnak róla.Azoknak mondtam el csak,akikről tudom hogy nem ítélnek el.Az ő szülei tudják,elítélik nagyon.

Az a helyzet,hogy szeretjük egymást,de tényleg.Sok mindent megéltünk már.


De én már kezdek belefáradni abba,hogy titkolni kell ezt.

Semmiképpen sem akarom,azt hogy szüleim megtudják.Elég sokat csalódtak már bennem.

Most ,hogy nincs iskola kb havi 2x-3x tudunk találkozni.Akkor is majdnem 1 óráig sétálunk egy kevésbé forgalmas helyre,ahol nem látunk ismerőst.

Most,hogy később sötétedig még rosszabb.Kezdek ebbe belefáradni.

Általános iskolába úgyahogy türtem a szekálást,örülök hogy kezd megszűnni,nem akarom hogy ezért is bántsanak.Nem akarom,hogy ennél többen tudják.

(Mindketten 19éves lányok vagyunk,ha ez számit.)


Valaki akivel történt ilyesmi,valami tanács?



2021. márc. 14. 21:42
 1/3 anonim válasza:
96%
Elöbb-utobb kénytelen leszel felvállalni. Nem véletlenül coming outol az ember, ezt nem lehet sokáig elviselni.
2021. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ha megfelelően álltok hozzá, egész sokáig lehet húzni. :)
dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Már más okbol kulon váltak utjaink,bár a helyzet egy másik személlyel ugyanez.De már azota sok minden változott és nem foglalkozok ezzel.Köszi a választ
dec. 14. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!