Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Meleg 16 évesként hol tudnék...

Meleg 16 évesként hol tudnék ismerkedni, kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

Mar egy jo ideje probalom megtalalni az igazit, de egyszeruen sosem megy. Igazabol csak annyi az elvarasom a kinezeet illetoen, hogy vekony, sportos vagy atlagos alkatu legyen, 170cm-nel magasabb, es aranyos, apolt legyen az arca, ne legyen emos. Felre ne ertsetek, semmi bajom veluk, csak nem az eseteim. En is hasonloan nezek ki. Vekony alkat, 172 cm es szerintem nem is csunya az arcom.

Kb 16-22 eves korig ismerkednek. Belsovel kapcs csak annyi elvarasom lenne, hogy szeresse onmagat, meg ha kapcsolatrol van szo,akkor a tarsat, ne legyen nagyon szukszavu, marmint akitol csak kerdezel es egy szavas mondatokkal valaszol. Legyen kedves, es birja a vicceket. Meg szeressen kimozdulni. Engem a meret, meg az, hogy ki melyik oldalon van nem nagyon izgat, mert szerintem a szerelemben ennel ugy is meg lehet allapodni, meg hat nem is ez a legfontosabb.

Ha gondoljatok, nyugodtan irhattok privatban.csak en mar nem tudom, hogy hol ismerkedjek. Probaltam instagram oldalakon, anotalkon, de semmi sem lett belole. Ha van otletetek, hogy hol ismerkedjek akkor nagyon szivesen fogadom a tanacsokat. Koszonom, ha vegigolvastad. Egy 16 eves meleg fiu Komarom Esztergom megyebol. (Bocsi az ekezetert, angol billenzyuzet)


2020. máj. 15. 03:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy probalkoztam mar az anotalkon, randi gay hun,planetromeon, instagram oldalakon, illetve facebook oldalakon
2020. máj. 15. 03:37
 2/2 anonim válasza:
Édes istenem. Eszembejuttattad, hogy mennyire naiv voltam 16 évesen én is. Ööö amúgy nekem a Romeo jött be. 19 évesen összejöttem egy sráccal, azóta is együtt vagyunk. A vicc az, hogy nem az esetem, kinézetre pont az ellentéte annak, amit kerestem, nem is akartam a másik randira elmenni, annyira ellenszenves volt nekem. Aztán elmentem bszok rá mindenre alapon hátha lesz.p. Jól döntöttem, mert irgalmatlanul belezúgtam, még 10 év után is szeretem. Szóval a lényeg, hogy ne szabj határokat vagy vmi hasonlóan klisés mondatot kéne most ideírnom.
2020. máj. 15. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!