Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírkóztatok meg az...

Hogy bírkóztatok meg az érzéseitekkel?

Figyelt kérdés
Nemrég szültem, három hetes lesz a babám és már a kórházban azt vettem észre, hogy teljesen más lettem. Arra gondolok, hogy mikor vizsgálták a csípőjét és nyomogatták jobbra balra és sírt én is sírni tudtam volna, de nagyon. Ezt eddig nem hittem, hogy van ilyen.
2008. dec. 8. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez normális, majd megszokod. ÉN a PKU vérvételt bőgtem végig, még jobban, mint a gyerek. Most már egész jól viselem az oltásokat. Szerintem a terheshormonok még mindig dolgoznak, meg az újonnan jött anyai ösztönök.

Mi 5 hetesek voltunk, amikor egy hörghuruttal bekerültünk a kórházba, mert elkezdett fulladni. Kapott egy branült a kis kezébe, akárhányszor megláttam elkezdtem iszonyúan bőgni. A nővérkék tisztára hülyének néztek, hogy ez nem egy halálos betegség, majd meggyógyul. Meg is gyógyult, de akkor én is meglepődtem magamon. Ilyenek az édesanyák.

2008. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez a természetes reakció:), idővel lehiggad az ember, a hormonok a helyükre kerülnek, nem fogsz mindig sírva fakadni, de az anyai ösztönök,érzések mindennél erőssebbek. Mindig tartani fognak. Nekem van egy 12 éves nagylányom, és egy pici 7 hónapos lányom, képes lennék bárkinek "neki menni", ha bántaná Őket:) Boldog babázást:):)
2008. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kislányom 10 hós, de még a mai napig elszorul a torkom és sírni tudnék, mikor valami baja van. Pl jön a foga és szenved nagyon szegénykém.

Kb 5 hós volt, mikor átvittem a nagyinak, mert körtebefőttet tettem el. Körtepucolás közben a Tarzan zenéjét hallgattam és ott bőgtem a pucolt körték felett, mikor Kála énekelt a pici Tarzannak, hogy ne sírj..., mert nem volt mellettem a pici babám és nem tudtam rögtön magamhoz ölelni :)))

Életünk végéig aggódunk értük és sírunk-nevetünk Velük, ez így van rendjén :)

2008. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám besárgult a 4. napon a kórházban. Hiába tudtam, hogy ártalmatlan dolog és pikk-pakk kikezelik belőle, úgy bőgtem, hogy csak na, és azt gondoltam, biztosan miattam sárgult be, mert nem tudtam rendesen szoptatni... Borzalmas volt. Ez normális, szerintem mérséklődni fog, de azért egy állandó, csökkentett üzemmódú aggódás most már mindig Veled lesz!
2008. dec. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!