Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelust ajánlanátok...

Milyen pelust ajánlanátok 4-es méretben, aminek gumis a dereka is és a tépőzár pántja is?

Figyelt kérdés

Eddig a Libero-t használtuk, de amit ma kibontottam, arról hiányzik a derékgumi.

A huggies-t már próbáltam, de nem szimpi.

Vélemények? De csak olyan pelusokról, ami a derekán és a pántján is gumis!


2010. aug. 26. 15:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Téééényleg, kedves Kérdező, vegyél libero up & go pelust! Mi használtunk négyest és ötöst is, teljesen gumis az egész. Nálunk tényleg csak annyi volt a hátránya, hogy nem bír ki éjjel 12 órát úgy, hogy a kisfiam közben vagy 5-6 dl vizet megiszik este 8 és reggel 8 között.
2010. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Mi is active babyt használunk és tényleg nincs benne hátul gumi, ennek ellenére én nagyon tudom ajánlani. Nekünk soha nem folyik ki belőle semmi, kivéve ha nagyon lazán van ráadva. Apuka tudja úgy ráadni, akkor kifolyik a kaki, nekem nem szokott. Az éjszakát is simán kibírja(12 órát). Imádom, nem cserélném le semmire!
2010. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Tegnap szembesültem vele, hogy a Libero 4-es Mega Pack csomagolásúja (na ezt jól leírtam) nem gumis a derekánál. Jól ki is buktam, és én is feltettem a kérdést itt, hogy a 4-es Libero nem gumis. Mindenki azt válaszolta, hogy de a 4-es is gumis. Így ma elmentünk a boltba, visszacseréltük, hoztunk helyette nem Mega Pack-ot, hanem azt hiszem 60 db-osat, és láss csodát, a kisebb kiszerelés gumis derekú. Tehát nekem az a tippem, hogy valami gyártási hiba történt, ezért ki akarják szórni a hibás termékeket Mega Pack-ban a többi pedig a hagyományos, gumis derekú. Tehát cseréld vissza kisebb kiszerelésűre, az tuti gumis!
2010. aug. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ezt a kérdé http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_.. írtam tegnap:
2010. aug. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
mi is pempers activ babyt használunk(4-es most 4+-os van)eddig egyik csomagnak sem volt gumis a dereka amit vettem.pedig vettem már több kiszerelésüt is(62-est,80-ast,120-ast).akkor erre felénk csak hibás szériát terítenek.pedig én is jobban örülnék neki ha gumis lenne a dereka,de igy is jó.nekünk nagyon bevált,pedig a kisfiam egy kiskacsa.nem folyik ki se pisi se kaki.
2010. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Köszi, már kezdtem azt hinni, hogy csak hülye vagyok, és csak én nem látom a derékrésznél a gumit...
2010. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Hát kösz Csajok, de a kérdésemre végül senki se válaszolt.

Próbáltam a Pampers mind3 fajtáját, narancs, kék és fehéret is, de egyik se gumis derékban! Aki gumisnak látja, annak ráncos a hátulja? Mert a miénk tök sima, csak kis "perforálás szerű" pontozások vannak rajta. De az NEM gumi!

Up&Go-nk most is van, de kicsi még hozzá a babám, nincs kihasználva a funkciója. Jóval drágább is, + nehezebb ráadnom is.(De amúgy az tényleg körgumis!)

A kérdés nadrágpelenkáról szólt, csak nem írtam bele. Azt gondoltam logikus lesz, hisz csak ezen van tépőzár, a bugyipelenkán meg nincs.

2010. aug. 27. 08:26
 18/27 anonim ***** válasza:
Talán azért nem tudtunk válaszolni, mert nincs is ilyen???? Hmmm? Ez eszedbe sem jutott, fogadjunk!
2010. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Tényleg, annyira bírom én is, hogy próbál az ember segíteni, erre csak leugatja az embert a kérdező. Tudod mit? Akkor menj azt vegyél minden fajta négyes pelenkából egy csomaggal, és valamelyik csak olyan lesz, amit keresel, de ne itt zrikáld a válaszolókat!
2010. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Senkit se akartam leugatni, de ha én egy kérdésre nem tudom a választ, akkor nem szoktam írni rá.

Pont azért kérdeztem ezt, mert már 8 féle pelenkának van eltéve 1-1 darabja, és nem akarok megint arra költeni, h kísérletezgetek. Gondoltam itt lesznek olyanok, akik már próbáltak más fajtákat is, mint amiket én, és hátha van köztük olyan, amit keresek.

Ha meg nem találkoztál még másik ilyen paraméterekkel rendelkezővel, akkor lelehet azt is írni. Az is hasznos. (Igen, megfordult a fejemben.)

És senkit se pontoztam le (csak azért mert nem adott számomra hasznos választ)!!!

Ennyi.

2010. aug. 27. 09:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!